Ankara Yenimahalle İvedik Osb En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Ankara'nın önemli sanayi bölgelerinden olan İvedik OSB'de hizmet veren yüzlerce Oto Mekanik ve Yedek Parça Firması bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde aradığınız oto mekanik ustasına kolayca ulaşmak için sayfamızı inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından firmalara ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunan ve şehrin ekonomisine büyük katkı sağlayan İvedik OSB, 2001 yılında resmi açılışını gerçekleştirmiş olup bölgede 2011 yılı verilerine göre 7.000'in üzerinde firma faaliyet göstermekte ve 100.000'in üzerinde istihdam bulunmaktadır. Eskiden İvedik Köyü olarak bilinen bölgede kavun ve karpuz bostanları bulunmakta ve daha çok tarımsal faaliyetler yapılmaktaydı. Ankara ilinde Cumhuriyet'in ilk yıllarında ekonomik faaliyetler ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktaydı. Ancak Ankara'nın başkent oluşu sonrasında altyapı, kamu ve özel sökter yatırımlarının arttığı, göç faktörü ile nüfusun hızla artış gösterdiği ve sanayileşmenin arttığı gözlemlendi. 

İl nüfusunun dörtte üçünün hizmet sektöründe faaliyet gösterdiği Ankara'da, sanayi sektöründe daha çok küçük ve orta ölçekte firmalar bulunmaktadır. Savunma, metal, makina, gıda, otomotiv yan sanayii ve tekstil sanayisin ağırlıkta olduğu ilde en büyük sanayi bölgeleri olarak OSTİM ve İvedik OSB'dir. 

Ankara'da yaşıyorsanız ve aracınızın mekanik arızları, yedek parça ihtiyaçları ve bakımları konusunda işinin ehli bir oto tamircisi arıyorsanız size en uygun ustayı bu sayda bulabilirsiniz!

Gündelik yaşantımızın olmazsa olmazlarından biri olan otomobiller hakkında kullanıcıların çoğu pek az teknik bilgiye sahiptir. Son kullanıcıların aracın iskelet sistemi ve mekanizmaları hakkında sahip oldukları bilgi genellikle ehliyet sınavlarında alınan birkaç teorik bilgi ile sınırlı kalmaktadır. Ancak otomobillerin birbirine bağlı olarak görev yapan motor sistemleri, süspansiyon sistemleri, fren balata sistemleri gibi onlarca farklı mekanizması bulunmaktadır. Her biri uzmanlık gerektiren bu mekanik sistemlerde yaşanan sorunların ve yapılması gereken periyodik bakımların aracın sağlıklı bir sürüş sağlaması için işin ehli kişilerce yapılması önemlidir. Oto tamirciliği çıraklık eğitiminden başlayarak ustalık sertifikası almaya kadar uzanan ve otomobiller hakkındaki bilginin sürekli güncel tutulmasını gerektiren bir meslek olarak karşımıza çıkmaktadır. Aracınıza teknik müdahele yapacak kişinin tecrübesi ve uzmanlığına güvenmek ileride yaşayacağınız sorunların önüne geçmektedir.

Alanında uzman yüzlerce oto mekanik ve yedek parça firması İvedik OSB'de Ankara'lılara hizmet vermektedir. UstasıBurada aradığınız oto tamircisini hemen bulmanız için yüzlerce seçeneği tek platformda bir araya getirdi.

Ankara Yenimahalle İvedik Osb Oto Tamir / Bakım

: 116 sonuç
İvedik Ford Servisi Ozan Boncuk
Yıldırım Ford Özel Servisi Salih Büyük Yıldırım
Özdemir Oto Yusuf Özdemir
Mutlu Özel Servis Serdar Usta
Efe Otomotiv Hüseyin Gürbüz
06 Servis Mehmet Ali Yalçıner
Kılınç Mercedes Servisi İbrahim Kılınç
Mutlu Oto Mutlu Yılmaz
Uzman Karbüratör Serdar Arslan
Güngör Volkswagen Güngör Çankaya
Özgür Servis Özgür Erdoğan
Aslan Oto Aslan Saygı
Başkent Fren Ali Demet
Çelik-iş Otomotiv Ali Çelik
Ennur Ford Özel Servis Ali Karakaya
Öztepe Fren Servisi Engin Akdoğan
Erhan Balata Erhan Süzen
Genç Yılmaz Oto Servisi Fikret Yılmaz
Tork Oto Hakan Yalgı
İsa Otomotiv Hüseyin Savci

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • Ankara
  • Yenimahalle
  • İvedik Osb

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara