Ankara Yenimahalle İvedik Osb En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Ankara'nın önemli sanayi bölgelerinden olan İvedik OSB'de hizmet veren yüzlerce Oto Mekanik ve Yedek Parça Firması bu sayfada sizler için bir arada. UstasıBurada sayesinde aradığınız oto mekanik ustasına kolayca ulaşmak için sayfamızı inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından firmalara ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde bulunan ve şehrin ekonomisine büyük katkı sağlayan İvedik OSB, 2001 yılında resmi açılışını gerçekleştirmiş olup bölgede 2011 yılı verilerine göre 7.000'in üzerinde firma faaliyet göstermekte ve 100.000'in üzerinde istihdam bulunmaktadır. Eskiden İvedik Köyü olarak bilinen bölgede kavun ve karpuz bostanları bulunmakta ve daha çok tarımsal faaliyetler yapılmaktaydı. Ankara ilinde Cumhuriyet'in ilk yıllarında ekonomik faaliyetler ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktaydı. Ancak Ankara'nın başkent oluşu sonrasında altyapı, kamu ve özel sökter yatırımlarının arttığı, göç faktörü ile nüfusun hızla artış gösterdiği ve sanayileşmenin arttığı gözlemlendi. 

İl nüfusunun dörtte üçünün hizmet sektöründe faaliyet gösterdiği Ankara'da, sanayi sektöründe daha çok küçük ve orta ölçekte firmalar bulunmaktadır. Savunma, metal, makina, gıda, otomotiv yan sanayii ve tekstil sanayisin ağırlıkta olduğu ilde en büyük sanayi bölgeleri olarak OSTİM ve İvedik OSB'dir. 

Ankara'da yaşıyorsanız ve aracınızın mekanik arızları, yedek parça ihtiyaçları ve bakımları konusunda işinin ehli bir oto tamircisi arıyorsanız size en uygun ustayı bu sayda bulabilirsiniz!

Gündelik yaşantımızın olmazsa olmazlarından biri olan otomobiller hakkında kullanıcıların çoğu pek az teknik bilgiye sahiptir. Son kullanıcıların aracın iskelet sistemi ve mekanizmaları hakkında sahip oldukları bilgi genellikle ehliyet sınavlarında alınan birkaç teorik bilgi ile sınırlı kalmaktadır. Ancak otomobillerin birbirine bağlı olarak görev yapan motor sistemleri, süspansiyon sistemleri, fren balata sistemleri gibi onlarca farklı mekanizması bulunmaktadır. Her biri uzmanlık gerektiren bu mekanik sistemlerde yaşanan sorunların ve yapılması gereken periyodik bakımların aracın sağlıklı bir sürüş sağlaması için işin ehli kişilerce yapılması önemlidir. Oto tamirciliği çıraklık eğitiminden başlayarak ustalık sertifikası almaya kadar uzanan ve otomobiller hakkındaki bilginin sürekli güncel tutulmasını gerektiren bir meslek olarak karşımıza çıkmaktadır. Aracınıza teknik müdahele yapacak kişinin tecrübesi ve uzmanlığına güvenmek ileride yaşayacağınız sorunların önüne geçmektedir.

Alanında uzman yüzlerce oto mekanik ve yedek parça firması İvedik OSB'de Ankara'lılara hizmet vermektedir. UstasıBurada aradığınız oto tamircisini hemen bulmanız için yüzlerce seçeneği tek platformda bir araya getirdi.

Faydalı Yorumlar

 • Teknik Oto İsmail Tekin

  Gerek güler yüz gerekse iş deneyimlerinden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim.

 • Savaş Oto Zafer Savaş

  Renault Clio ön takıma 600 TL aldılar. Bir saat içinde değiştirdikleri tabla salıncak rot başı yani toplamda 6 parça. İşçilik 150 TL + 40 TL klima gazı + 30 TL torna + 30 TL rot balans adı altında çok büyük para aldılar. Yedek parça kendilerinden olmak kaydıyla. Parçacım Şaşmaz'a telefon edip sorduğumda derdimi anlattığımda o işte bir yanlışlık var dendi. Ben yapılan bütün işleri kaleme alıp herkese sordum, kandırılmışsın dendi. Ustayla telefon ile görüştüğümde uğra hallederiz dedi. Uğradığımda yedek parçaya büyük meblalar söyledi. Kabul etmedim zorla 50 TL verdi elime. ustalık işçilik bu değil. İnternette bulup gittim pişman oldum. Yaptıkları liste liste yazılı ve görüşmeler halen durmakta. Siz siz olun tekrar düşünün.

 • Tek Servis Seçkin Usta

  Ostim Örnek Sanayi Bölgesi'nin en başarılı ustalarından Seçkin Usta. Kaliteli işçilik ve müşteriye sunduğu yedek parça konusunda gerçekten çok başarılı. Piyasanın en ucuz ve kaliteli işçiliğini yapıyor. Yaklaşık 10 araç götürdüm, hiçbir sorun çıkmadı. Teşekkürler Tek Oto Servis.

 • 06 Servis Mehmet Ali Yalçıner

  Müşteriyle diyalog mükemmel, ilgi süper. Hata tespiti, tamir ve bakım son derece mükemmel. Allah razı olsun.

 • Yesilyurt Otomotiv Mahir Yeşilyurt

  İddia ediyorum Ankara'nın en iyi Renault servisidir. En kısa sürede ve en ekonomik şekilde hizmet alırsınız. Sonra zaten başka yere gidemeyeceksiniz.

 • Yıldırım Ford Özel Servisi Salih Büyük Yıldırım

  Çok teşekkür ederim. İşinin ehli ustalar. Herkese tavsiye ederim. Focus aracım tam randımanı burada buldu.

 • Efe Otomotiv Hüseyin Gürbüz

  Mükemmel bir usta. İşin piri. Aracımın sorununu çözdü.

 • Akbalık Otomotiv Aşır Akbalık

  Tek kelime ile harika.

 • Ha Grup Oto Servisi Hakan Ayantaş

  İlgi, çalışma çok iyi...

 • Asil Volkswagen Abdullah Sarıaslan

  Çok memnunum Apo Usta ve Arif Usta'dan. İşleri hep garantili yapıyorlar hem de güvenilir. Ellerinden gelen yardımı da yapıyorlar. 100 puana dahi layıklar.

Ankara Yenimahalle İvedik Osb Oto Tamir / Bakım

: 121 sonuç
Teknik Oto İsmail Tekin
1 Yorum10Puan
Ankara Oto Japon Murat Esiringü
Yıldırım Ford Özel Servisi Salih Büyük Yıldırım
2 Yorum10Puan
Ak Amortisör Çetin Kaynar
Frenci Hüdo Hüdaverdi Arslan
Özdilek Oto Hayrettin Tüfek
Aydın Oto Elektrik Fethi Aydın
9 Yorum9.9Puan
Auto Japan İdris Koçak
Erhan Balata Erhan Süzen
Erdoğan Ticaret Erdoğan Ergülmez
Sarp Motor Selçuk Sarp
Yılmazlar Oto Tamir Ve Bakım Servisi Paşa Yılmaz
Aslan Oto Aslan Saygı
Volkan Otomotiv Hikmet Özcan
Oto Mim Servis Ve Yedek Parça Berk Özbingöl
As Santral Oto Servis İlyas Atasoy
Tek Servis Seçkin Usta
2 Yorum10Puan
Güven Oto Ümit Ataseven
Mutlu Oto Mutlu Yılmaz
Özgür Servis Özgür Erdoğan

Filtreler

 • Oto Tamir / Bakım
 • Ankara
 • Yenimahalle
 • İvedik Osb

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara