Ankara Yenimahalle Ostim En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Ankara Ostim Sanayi Sitesi'nde hizmet veren Oto Mekanik ve Yedek Parça Firmaları'nı arıyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada bu sayfada sizler için yüzlerce Oto Mekanik ve Yedek Parça Firması'nı biraraya getirdi. İhtiyacınıza en uygun oto mekanik ustasını bulmak için sayfamızı inceleyin!

Ankara'nın merkez ilçelerinden biri olan Yenimahalle'de bulunan OSTİM Sanayi Sitesi, Türkiye'nin en büyük sanayi üretim alanlarından biridir. 5 milyon metrekare alana kurulu Ostim Sanayi Sitesi'nde 5200 adet küçük ve orta ölçekte işletme faaliyet göstermektedir. Ülkemizin en kalabalık 2. şehri olan Ankara'da sanayi sektörünün büyük çoğunluğunu savunma, metal ve makine sanayisi oluşturmakta, bunları gıda ve tekstil sanayisi izlemektedir. Ankara ekonomisine büyük katkı sağlayan OSTİM sanayi sitesinde yüzlerce otomotiv firması hizmet vermektedir. 

Başta Japonya, Almanya, Amerika ve Fransa olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde üretilen onlarca otomobil markası bulunmaktadır. Otomobil üretimi konusunda ülkemizdeki ilk girişim 1961 yılında devlet başkanı Cemal Gürsel'in emri ile Eskişehir Devlet Demiryolları Fabrikası'nda çalışan Türk mühendislerin tasarımı olan Devrim marka otomobilin üretimidir. 4 adet üretilen Devrim marka otomobil tamamen Türkiye'de tasarlanmış, başarılı sonuçlar elde edilmiş ancak yatırım anlamında hakettiği ilgiyi göremediği için seri üretimine geçilememiştir. İzleyen yıllarda ülkemizde Zafer ve Anadol gibi markaların üretimleri yapılmış ancak hiç bir yatırım seri üretime geçecek kadar büyüyememiştir. Bu nedenle Türkiye'de ithal otomobil kullanılmaktadır. 2016 yılı verilerine göre Türkiye'de en çok satışı olan markalar Volkswagen, Renault ve Ford olarak sıralanmaktadır. 

Ülkemizde trafiğe kayıtlı 20 milyon civarında araç bulunmakta olup bunun 1.7 milyonu Ankara'dadır. Her marka aracın teknik donanımı ve mekanizmalarının işleyişi farklı olduğundan bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri konusunda yetki belgesine sahip oto servis ve tamir firmalarına olan ihtiyaç ülkemizdeki araç sayısı arttıkça günden güne yükselmektedir. Ankara'da oto tamir, bakım, yedek parça ve otomotiv yan sanayi konusunda en kapsamlı hizmetleri bir arada bulabileceğiniz yüzlerce firma OSTİM Sanayi Sitesi'nde hizmet vermektedir. 

Oto Mekanik ve Yedek Parça hizmetleri konusunda uzman, OSTİM Sanayi Sitesi'nde bulunan yüzlerce firmayı UstasıBurada üzerinden tek sayfada listeleyerek yorumları okuyabilir, yol tarifi alabilir ve ücretsiz çağrı hatlarından firmalara ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz!

Ankara Yenimahalle Ostim Oto Tamir / Bakım

: 33 sonuç
Yıldırım Ford Özel Servisi Salih Büyük Yıldırım
HA Grup Oto Servisi Hakan Ayantaş
Akbalık Otomotiv Aşır Akbalık
Atik Otomotiv Aytekin Demirhan
Mert Oto Mustafa Ülger
Alan Otomotiv Bahattin Alan
Yeni Doğuş Oto Durmuş Usta
Ercanberk Dorse Ercan Ercan
Öz - Paş Servis Muhammet Sarı
Ygm Motor Arifcan Unlukaya
Ilıca Otomotiv Mustafa Ilıca
Şanlı Oto Sadettin Keleşoğlu
Garage 50 Oto Servis Yusuf Lop
Ömer Oto Ahmet Eroğlu
Örnek Motorlu Araçlar Özkan Ülger
Ankara Oto Japon Murat Esiringü
Tekin Peugeot Mehmet Tekin
Yeniler Oto Özel Servisi Muharrem Demircan
Benli Otomotiv Özgur Benli
Turbo Garage Oto Servisi Ali Demir

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • Ankara
  • Yenimahalle
  • Ostim

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara