Ankara Yenimahalle En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Ankara / Yenimahalle'de hizmet veren yüzlerce oto tamir ve bakım ustalarını tek sayfada listelemek, profillerini ve yorumları okuyarak içlerinden ihtiyacınıza en uygun olan firmayı bulmak ve yol tarifi almak UstasıBurada sayesinde artık çok kolay!

Geçmişi 19.yy'a dayanan ve icadı ile birlikte ulaşımda çığır açarak insanlığa sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda büyük katlılar sağlayan en önemli buluşlardan biridir otomobil. Otomobilin yapımı tek kişinin icadına dayanmamakla birlikte yüz yıllık bir süreçte dünyanın çeşitli yerlerinden binlerce buluşun bir araya getirilmesi sonucunda gerçekleşmiştir. Yapımı aşamasında tahmini olarak 100.000 civarında patent alımı yapıldığı düşünülmektedir. 18.yy'da Fransa'da icad edilen buhar kazanı ile çalışan ilk otomobilin gerçek anlamda bir otomobile dönüşmesi 1860'lı yıllarda içten yanmalı motorun icadından sonra mümkün olmuştur. O günden bu güne yeni buluşlar ve teknolojik gelişmeler sayesinde her defasında bir öncekinden daha ileri özelliklere sahip otomobiller üretilmeye devam etmektedir.

Motor sistemleri, fren sistemleri, aktarma organları, direksiyon, süspansiyon, tekerlek sistemleri, elektrik aksamı, egzos sistemi gibi her biri farklı çalışma prensiplerine sahip mekanizmaların birleşiminden oluşan otomobiller başlı başına bir uzmanlık gerektirmektedir. Günlük yaşantımızda çok önemli bir yere sahip olan, binek amaçlı, yük taşıma amaçlı veya ticari amaçlı olarak kullanılan otomobiller ve yedek parçaları fabrikalarda üretilmektedir. Uzun yıllar kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış otomobillerin mekanik veya elektronik aksamlarında zaman içerisinde arızalar olabilmekte ve güvenli bir sürüş için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerinin işin ehli kişilerce ve firmalarca yapılması önemlidir.

Teknik bilgi ve mesleki tecrübenin son derece önemli olduğu oto mekanik alanında aracınızla ilgili sorununuza en doğru çözümü üretecek olan oto tamircisini bulmak için UstasıBurada'yı ziyaret etmeniz yeterli.

Ülkemizin başkenti ve 2.büyük şehri olan Ankara 25 ilçe ve 1433 mahalleden oluşmaktadır. 1923 yılında başkent ilan edilmesinin ardından nüfusu hızla artan Ankara'da kamu ve özel sektör yatırımlarının yüksek oluşu şehre yoğun göç gelmesini teşvik etmiştir. Cumhuriyet tarihinde gösterdiği nüfus artış hızı ülke ortalamasının iki katı oranında olan  Ankara'nın 2016 yılı itibariyle 5.3 milyon nüfusu bulunmaktadır. Şehirdeki trafiğe kayıtlı araç sayısı ise 1.7 milyon civarındadır. Rakamlar bu denli yüksek olunca şehrin oto tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerine gösterdiği talep te yüksek olmaktadır. Bu nedenle Ankara'da binlerce oto tamir ve servis firması hizmet vermektedir. 

UstasıBurada sizler için Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren yüzlerce Oto Mekanik ve Yedek Parça Firma'sını bu sayfada bir araya getirdi. Yorumları oku, ücretsiz çağrı hatlarından firmaları arayarak detaylı bilgi al ve yol tarifi sayesinde ihtiyaç duyduğun ustaya kolayca ulaş!

Faydalı Yorumlar

 • Teknik Oto İsmail Tekin

  Gerek güler yüz gerekse iş deneyimlerinden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim.

 • Savaş Oto Zafer Savaş

  Renault Clio ön takıma 600 TL aldılar. Bir saat içinde değiştirdikleri tabla salıncak rot başı yani toplamda 6 parça. İşçilik 150 TL + 40 TL klima gazı + 30 TL torna + 30 TL rot balans adı altında çok büyük para aldılar. Yedek parça kendilerinden olmak kaydıyla. Parçacım Şaşmaz'a telefon edip sorduğumda derdimi anlattığımda o işte bir yanlışlık var dendi. Ben yapılan bütün işleri kaleme alıp herkese sordum, kandırılmışsın dendi. Ustayla telefon ile görüştüğümde uğra hallederiz dedi. Uğradığımda yedek parçaya büyük meblalar söyledi. Kabul etmedim zorla 50 TL verdi elime. ustalık işçilik bu değil. İnternette bulup gittim pişman oldum. Yaptıkları liste liste yazılı ve görüşmeler halen durmakta. Siz siz olun tekrar düşünün.

 • Tek Servis Seçkin Usta

  Ostim Örnek Sanayi Bölgesi'nin en başarılı ustalarından Seçkin Usta. Kaliteli işçilik ve müşteriye sunduğu yedek parça konusunda gerçekten çok başarılı. Piyasanın en ucuz ve kaliteli işçiliğini yapıyor. Yaklaşık 10 araç götürdüm, hiçbir sorun çıkmadı. Teşekkürler Tek Oto Servis.

 • 06 Servis Mehmet Ali Yalçıner

  Müşteriyle diyalog mükemmel, ilgi süper. Hata tespiti, tamir ve bakım son derece mükemmel. Allah razı olsun.

 • Yesilyurt Otomotiv Mahir Yeşilyurt

  İddia ediyorum Ankara'nın en iyi Renault servisidir. En kısa sürede ve en ekonomik şekilde hizmet alırsınız. Sonra zaten başka yere gidemeyeceksiniz.

 • Yıldırım Ford Özel Servisi Salih Büyük Yıldırım

  Çok teşekkür ederim. İşinin ehli ustalar. Herkese tavsiye ederim. Focus aracım tam randımanı burada buldu.

 • Efe Otomotiv Hüseyin Gürbüz

  Mükemmel bir usta. İşin piri. Aracımın sorununu çözdü.

 • Akbalık Otomotiv Aşır Akbalık

  Tek kelime ile harika.

 • Ha Grup Oto Servisi Hakan Ayantaş

  İlgi, çalışma çok iyi...

 • Asil Volkswagen Abdullah Sarıaslan

  Çok memnunum Apo Usta ve Arif Usta'dan. İşleri hep garantili yapıyorlar hem de güvenilir. Ellerinden gelen yardımı da yapıyorlar. 100 puana dahi layıklar.

Ankara Yenimahalle Oto Tamir / Bakım

: 165 sonuç
Teknik Oto İsmail Tekin
1 Yorum10Puan
Yıldırım Ford Özel Servisi Salih Büyük Yıldırım
2 Yorum10Puan
Ak Amortisör Çetin Kaynar
Frenci Hüdo Hüdaverdi Arslan
Özdilek Oto Hayrettin Tüfek
Ankara Oto Japon Murat Esiringü
Aydın Oto Elektrik Fethi Aydın
9 Yorum9.9Puan
Auto Japan İdris Koçak
Erhan Balata Erhan Süzen
Erdoğan Ticaret Erdoğan Ergülmez
Sarp Motor Selçuk Sarp
Yılmazlar Oto Tamir Ve Bakım Servisi Paşa Yılmaz
Yücehan Opel Hakan Yaban / Yücel Özer
Aslan Oto Aslan Saygı
Volkan Otomotiv Hikmet Özcan
As Santral Oto Servis İlyas Atasoy
Oto Mim Servis Ve Yedek Parça Berk Özbingöl
Tek Servis Seçkin Usta
2 Yorum10Puan
Akbalık Otomotiv Aşır Akbalık
1 Yorum10Puan
Mutlu Oto Mutlu Yılmaz

Filtreler

 • Oto Tamir / Bakım
 • Ankara
 • Yenimahalle

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara