Ankara Bilgisayar Tamiri Selis Sistem Hizmetleri

Ankara / Mamak

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Ankara Bilgisayar Tamiri Selis Sistem Hizmetleri - Murat Anaç

Ankara'da bilgisayar tamiri ve teknik servis hizmetleri alanında çalışmaktayız. Ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin kurulumu ve arızaları konusunda da profesyonel bir ekiple hizmetinizdeyiz.

Her marka ve modelde cihaz için bilgisayar tamiri, laptop tamiri, notebook tamiri, format atma, bilgisayar kurulumu, hard disk tamiri, bilgisayar ram yükseltme vb. teknik ihtiyaçlarınızın yanısıra modem kurulumu, internet kurulumu, adls tamiri, network ve ağ kablolama hizmetlerimizle de teknolojik gereksinimlerinizi profesyonel düzeyde karşılamaktayız. Evler ve işyerleri için güvenlik kamerası kurulumu, güvenlik kamera ayarı, kamera yer değişimi, güvenlik kamerası tamiri ve güvenlik kamera sistemlerinin bakımlarını yapmaktayız. Ayrıca her marka yazıcı(printer) tamiri hizmetimiz bulunmaktadır.

Kartuş toner dolumu servisimiz yoktur. Sıfır ürün satışı için arayabilirsiniz.

Yıllık kurumsal bakım sözleşmesi yaparak firmalara düzenli olarak teknolojik destek veren bir çözüm merkeziyiz. Gezici ekibimiz Ankara'nın tüm ilçelerine haftanın 7 günü servis hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi ve servis talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar