Fima Güvenlik Sistemleri

Antalya / Kepez

Alarm / Kamera Sistemleri

Hemen Ara

Fima Güvenlik Sistemleri - Fatih Acar

Fima Güvenlik Sistemleri olarak, Antalya Kepez bölgesinde bulunan firmamız tüm Antalya geneline servis hizmeti sunmaktadır.

Alarm sistemi, güvenlik kamera sistemi, geçis ve otomatik kapı sistemi, görüntülü zil, kartlı geçiş sistemi, plaka tanıma sistemi, hırsız alarmı, otomatik kapı sistemi, sesli ve görüntülü diyafon vb. güvenlik sistemlerinin satışı, kurulumu ve tamiri işlerinde profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz keşif yaparak müşterilerimizin ihtiyacına en uygun sistemi tasarlayıp, kaliteli ürünler kullanarak kişiye özel çözümler üretmekteyiz. Ebeveynler için büyük öneme sahip bebek bakıcı kameraları konusunda IP sabitlemeden kendi yazılımı ile dünyanın her yerinden bebeğinizi izleyebileceğiniz son teknoloji ürünler sunmaktayız.

Ayrıca özel işletmeler, alışveriş merkezleri, konferans salonları, kamu kurumları, toplantı&konser&miting ve iş merkezleri için PKDS sistemlerinin satışını, kurulumunu ve kiralamasını yapmaktayız. Telefon Santral kurulumu hizmetimiz ile işletmeler için pratik ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar