Apex Teknik Hizmetler

Edirne / Merkez

Alarm / Kamera Sistemleri

Apex Teknik Hizmetler

Edirne ve Trakya'da Tüm Bilgisayar Notebook Laptop ürünlerinizin teknik servis hizmetlerinde Donanım ---Yazılım --- Sıramatik --- Market otomasyonu --- Otel otomasyonu ---Baskı sistemleri ve bilişim adına tüm ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsinizApex Teknik Hizmetleri olarak, 2006 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri sektöründe çözüm üretmekteyiz.

Müşterilerimiz için en yüksek performansı en uygun maliyetlerde sunmayı ilke edinmiş, uyumlu, disiplinli ve konusunda uzman çalışanlarıyla, en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Kurumların, bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümlere cevap veren firmamızın hizmetleri kesintisiz olarak verilmektedir.

Müşterilerimizin bilişim altyapılarında meydana gelebilecek sorunları anında çözebilmek amacıyla, telefon desteğinden, acil müdahaleye varan, her türlü hizmet firmamızın konusunda uzman personeli tarafından kesintisiz olarak sunulmaktadır.Apex Teknik ve Medya Hizmetleri ailesi olarak, 2006 yılından bu yana Bilişim sektöründe siz değerli müşterilerimiz için çözüm üretmekte olup, Genç, tecrübeli ve dinamik bir kadro yapısına sahip olan firmamız geçmişten gelen Osmanlı Ticaret kültürünün ve mesleki birikimin ışığında günümüz teknolojisi ve profesyonelliğini bir araya getirmiştir.

Yangın ihbar, Hırsız ihbar, Güvenlik kamerası , Geçiş kontrol , Personel devam kontrol sistemleri Akıllı ev elektronik işlemleri ve tüm teknik hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar