Arı Elektrik

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Arı Elektrik - Melih Arı

Arı Elektrik olarak Bursa Osmangazi’de elektrik ve elektrik tesisatı alanında yılların verdiği tecrübe ve deneyimle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Osmangazi ve Nilüfer başta olmak üzere Bursa’nın tüm ilçelerine servis hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her türlü elektrik tesisatı arızası ve tamiri, priz tamiri ve montajı, şalter arızası ve tamiri, avize montajı, apartman diyafon tamiri, görüntülü diyafon tamiri, elektrik tesisatı döşeme, LED ışık montajı, gizli ışık montajı, ışıklandırma, fabrika elektrik tesisatı, kombi elektrik tesisatı bakımı, inşaat alt yapı elektrik işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda merkezi uydu sistemleri kurulumu, çanak montajı ve ayarı, çanak tamiri ve yer değiştirme, uydu servis hizmetleri, uydu kurulumu ve ayarlama, LNB değişimi montajı hizmetleri vermekteyiz. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Evimizde sigortalar sürekli atıyordu. çok kısa sürede gelip sorunu çözdü. Kolay gelsin

Bülent Dinler - 20.03.2019

10Puan

Şirketimiz de elektrik arızası vardı. Bu siteden Melih Bey'e ulaştık, aradığımızdan yarım saat içinde geldi ve sorunumuzu hemen çözdü. Herkese tavsiye ederim, çok teşekkür ederiz Melih Bey. Bundan sonra tekrar görüşmek dileği ile.

Nayman Orman - 15.09.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar