Arı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme

İstanbul / Sancaktepe

Halı Yıkama / Temizleme

Arı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme - Meliha Arı

İstanbul / Sancaktepe’de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sancaktepe, Sarıgazi, Yakacık, Kartal, Maltepe, Samandıra, Pendik, Ümraniye, Abdurrahman Gazi, Orhangazi, Osmangazi, Safa, Veysel Karani ve Akpınar bölgelerinin tamamına hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama, kilim ve paspas yıkama, Milas ve Şagi halısı yıkama, Isparta halısı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, berjer ve puf yıkama, çekyat ve koltuk yıkama, sandalye ve yatak yıkama, işyerleri ve oteller için toplu koltuk yıkama, yerinde koltuk yıkama hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Ayrıca alanında uzman personellerimiz gömlek, pantolon, bluz, bikini, forma, hırka, smokin, trençkot, yelek gibi A’dan Z’ye tüm giyim eşyalarınız için kuru temizleme hizmetleri vermekteyiz. Zamanında iş teslimine önem vermekte ve ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Haftanın her günü, detaylı bilgi almak ve servisimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar