Arnavutköy Beyaz Eşya Tamiri / Akbulut Teknik

İstanbul / Arnavutköy

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Arnavutköy Beyaz Eşya Tamiri / Akbulut Teknik - Asım Akbulut

İstanbul / Arnavutköy’de beyaz eşya tamircisi ve teknik servisi olarak çalışmaktayız. Ayrıca klima servisi, kombi arıza ve montaj servisi hizmetimiz bulunmaktadır.

Beyaz eşya servisi hizmetlerimiz kapsamında çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, ankastre fırın tamiri, ankastre montajı, davlumbaz tamiri yapmaktayız. Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi reset atma, klima tamiri, klima temizlik, klima gaz dolumu, klima dış ünite montajı, klima dış ünite sökme, klima borusu tamiri, klima montajı, klima fanı tamiri, klima filtresi temizliği, klima iç ünite temizliği gibi kombi ve klima servisi hizmetlerimizi uzman teknisyenlerimizle vermekteyiz. Küçük ev aletleri tamir alanında da profesyoneliz ve ütü tamiri, süpürge tamiri, elektrikli süpürge tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, mikser tamiri, fritöz tamiri, elektrikli ızgara tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kahve makinesi tamiri, ekmek kızartma makinesi tamiri, tost makinesi tamiri, blender tamiri, mutfak robotu tamiri, çay makinesi tamiri, kettle tamiri yapmaktayız.

Her marka beyaz eşya, kombi, klima ve küçük ev aletleri için tamir yapmakta, orijinal parçalar kullanarak onarımlarınızı yapmaktayız. Kaliteli servis hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

On numara hizmet, on numara işçilik, güler yüzlü hizmet. Asım bey çok iyi bir insan. Kullandığı malzemeler orjinal ve kaliteli malzeme. Fiyat olarak da uygun. Piyasadaki ustalardan oldukça bilgili ve tecrübeli. Teşekkürler Akbulut Teknik Servis.

rafet döner - 23.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar