Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

14Yorum
9.4Puan

Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat - Yusuf Arslan

Bursa / Osmangazi’de elektrik ve elektrik tesisatı, uydu sistemleri, alarm ve kamera sistemleri ve sıhhi tesisat servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. 15 yıldır Bursa Nilüfer ilçesinde her türlü elektrik elektronik ve uydu sistemleri onarımı hizmetleri vermekteyiz.

Uydu montajı, uydu tamiri, çanak montajı, çanak anten ayarı, çanak yer değişimi, çanak anten tamiri, uydu servis hizmetleri, uydu frekans güncelleme, uydu ayarlama, uydu dağıtıcı switch, uydu sinyal sorunu giderme, HD receiver tamiri, mini uydu alıcı tamiri, Lnb değişimi, çiftli Lnb montajı, çoklu Lnb montajı, merkezi uydu sistemi montajı, apartman uydu servisi, site merkezi uydu sistemleri işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca elektrik tesisatı arıza ve tamiri, güvenlik kamerası montajı, güvenlik kamerası yer değişimi, avize, priz montaj ve servisi, otomat ve telefon tesisatı, alarm sistemleri montajı, işleriniz en kaliteli malzemeler kullanılarak titizlikle yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.7/24 hizmet vermekteyiz. Saat ücreti usulü ile çalışmaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Fabrikamda bulunan makine arızası için kendilerini aradım. Kısa sürede yardımcı oldular. Bundan sonraki fabrika elektrik işlerini kendilerine yaptıracağız.

Tarık Narlı - 02.07.2018

9Puan

Yusuf Bey'i aradım, televizyonumda sinyal yoktu. Hızlı bir şekilde gelip hallettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

Gamze Kurtoğlu - 16.05.2018

10Puan

Evdeki TV uydum arızalıydı ve evimde elektrik sorunları vardı. Daha önce bir çok usta geldi ama yapamadılar. Yusuf Bey ve ekibi sağ olsunlar kısa zaman içerisinde sorunları giderdiler. Çok teşekkürler, başarılar dilerim.

Seda Ulaş - 20.04.2018

8Puan

Evimde elektrik yoktu, kendilerini aradım. Biraz uğraştılar ama sonunda hallettiler. Kendisine teşekkür ediyorum.

Kerim Bertan - 14.02.2018

9Puan

Kısa sürede kendisine ulaştım, gelip yardımcı oldular. Güvenilir, kaliteli hizmet tavsiye ederim.

Ali Başaran - 14.02.2018

9Puan

Hızlı ve güvenilir servis hizmetleri var. Çanak montajı ve ayarını uygun fiyata yaptılar. Tavsiye ediyorum...

Derya Nergin - 08.02.2018

9Puan

Fabrikada uzun süren bir elektrik kesintisi vardı. Yusuf Bey'e ulaştım. Gün içerisinde kısa bir sürede çözüm bularak uygun fiyata yaptılar. Teşekkür ediyorum...

Bülent Şahin - 08.02.2018

9Puan

Harika, kesinlikle tavsiye ederim. Müşteri memnuniyeti maksimum, her şey olması gerektiği gibi. Hızlı servis ile çabuk çözüm sağladılar.

Yeşim Tekstil Fabrikası - 31.01.2018

10Puan

Öncelikle çok hızlı bir servisleri var ve güvenilirler. Atölyedeki makine elektrik arızası için ulaştık kendilerine. Kısa sürede çözüm üreterek hallettiler. Teşekkürler, bol kazançlar...

Ersin Celoğlu - 31.01.2018

10Puan

Evimdeki elektrik arızasını ve çalışmayan tost makinesini kısa zaman da çalışır duruma getirdiler. Fiyat konusunda da gayet ekonomikti. Teşekkür ederim Yusuf Bey.

Büşra Kar - 25.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar