Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
9.4Puan

Arslan Elektrik ve Elektronik Sıhhi Tesisat - Yusuf Arslan

Bursa / Osmangazi’de elektrik ve elektrik tesisatı, uydu sistemleri, alarm ve kamera sistemleri ve sıhhi tesisat servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. 15 yıldır Bursa Nilüfer ilçesinde her türlü elektrik elektronik ve uydu sistemleri onarımı hizmetleri vermekteyiz.

Uydu montajı, uydu tamiri, çanak montajı, çanak anten ayarı, çanak yer değişimi, çanak anten tamiri, uydu servis hizmetleri, uydu frekans güncelleme, uydu ayarlama, uydu dağıtıcı switch, uydu sinyal sorunu giderme, HD receiver tamiri, mini uydu alıcı tamiri, Lnb değişimi, çiftli Lnb montajı, çoklu Lnb montajı, merkezi uydu sistemi montajı, apartman uydu servisi, site merkezi uydu sistemleri işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca elektrik tesisatı arıza ve tamiri, güvenlik kamerası montajı, güvenlik kamerası yer değişimi, avize, priz montaj ve servisi, otomat ve telefon tesisatı, alarm sistemleri montajı, işleriniz en kaliteli malzemeler kullanılarak titizlikle yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.7/24 hizmet vermekteyiz. Saat ücreti usulü ile çalışmaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar