As Teknik

İzmir / Karşıyaka

Klima Servisi / Montaj

5Yorum
10Puan
Hemen Ara

As Teknik - Abidin Aksoy

İzmir/ Karşıyaka’da klima servisi ve bakım, arıza, montaj alanında faaliyet göstermekteyiz. Karşıyaka başta olmak üzere İzmir’in her noktasına servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Arçelik, Beko, Mitsubishi, Demirdöküm, LG, Profilo, Vaillant, ECA, Alarko, İmmergas, Ariston ve daha pek çok marka klimanızın bakım ve montajı, klima tamiri, klima sökümü, klima gaz dolumu, klima dış ünite montajı, klima demontaj, klima filtresi temizliği, klima fanı tamiri, klima iç ünite montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi arızaları, kombi bakımı ve tamiri, kombi montajı, kombi demonte, kombi ateşleme bobini, kombi değişimi, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfi değişimi, kombi ve petek temizleme hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İşlerinizi zamanında teslim etmekte ve kullandığımız her malzeme için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Klima bakımı için geldiler. Sanırsınız klimayı yeniden imal ettiler, yeni alınmış gibi oldu. Ellerine sağlık, şiddetle tavsiye ediyorum.

Meral Akduman - 18.07.2018

10Puan

Gelen servisten ve sunulan hizmetten çok memnun kaldım, firma yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Fidan Duman - 12.03.2018

10Puan

Şirketimizdeki klimaların bakımına müteakip, evimde kullandığım ancak 1 yılı geçkin süredir arızalı olan klimamı yeniden kullanabilmemizi sağladığınız, işinize ve tüketicinize göstermiş olduğunuz hassas ve titiz davranış için işinizdeki uzmanlığınız, tespit etmiş olduğunuz arızanın dışında bu da arızalı bu da çalışmıyor gibi kötü sürprizler yaşatmadığınız için yani hepsi için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Hasan Günaydın - 09.03.2018

10Puan

Daha önce gelen teknik servis kombimizin denge tankında problem olduğunu ve azot basılması gerektiğini söyledi. Azot bastıklarını kombimizin düzgün olarak çalışacağını söylediler ve gittiler. Ancak kombimizde değişen bir şey olmadı. Akabinde bu servisin elemanları geldi, problemin tank da değil vana gibi küçük bir parçada olduğunu söylediler ve o parçayı değiştirdiler. Yaklaşık 1 aydır sorunsuz çalışıyor, ellerinize sağlık As Teknik.

Yeliz Çimen - 07.03.2018

10Puan

Mutlu günlerde kullanın.

As Teknik firmasına bir hafta önce size petek temizliği yaptırdım. Ellerinize sağlık, bir haftadır evimizin konforunu sürüyoruz, hiç bu kadar sıcak olmamıştı. Logonuzu görünce yorum yapmak istedim. İşlerinizde kolaylıklar.

Hilal Konar - 06.03.2018

10Puan

Teveccühünüz Hilal Hanım, iyi günlerde kullanın.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar