Ases Güvenlik

Bursa / Nilüfer

Alarm / Kamera Sistemleri

Ases Güvenlik - İsmail Şen

Ases Güvenlik olarak Bursa'nın Nilüfer ilçesinde alarm, kamera ve güvenlik sistemlerinin satışı, kurulumu ve arızaları alanında faaliyet göstermekteyiz.

Alarm sistemi, güvenlik kamera sistemi, geçis ve otomatik kapı sistemi, görüntülü zil, kartlı geçiş sistemi, plaka tanıma sistemi, hırsız alarmı, otomatik kapı sistemi, sesli ve görüntülü diyafon vb. güvenlik sistemlerinin satışı, kurulumu ve tamiri işlerinde profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif yaparak müşterilerimizin ihtiyacına en uygun sistemi tasarlayıp, kaliteli ürünler kullanarak kişiye özel çözümler üretmekteyiz. Ebeveynler için büyük öneme sahip bebek bakıcı kameraları konusunda IP sabitlemeden kendi yazılımı ile dünyanın her yerinden bebeğinizi izleyebileceğiniz son teknoloji ürünler sunmaktayız.

Ayrıca özel işletmeler, alışveriş merkezleri, konferans salonları, kamu kurumları, toplantı&konser&miting ve iş merkezleri için metal arama dedektörleri ve X-Ray cihazların satışını, kurulumunu ve kiralamasını yapmaktayız. Avrupa Elektro Manyetik Direktifi EEC 89/336 standartları ve CE normlarına uyumluluk özelliğine sahip son teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar