Asil Cam

İstanbul / Bahçelievler

Camcı / Aynacı

Asil Cam - Fatih Çelik

Firmamız Bahçelievler İstanbulda Olup Toptan - Parakende cam Satışı yapmaktadır.
İstenildiği takdirde siz Değerli müşterilerimizin istediği üzerine kırılan cam, Tamir olacak cam ve camla ilgili her konu için hizmetinizdeyiz.Her biri alanında uzman personelimiz, kaliteli ürün prensibimiz ve %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile hizmet vermekte olduğumuz sektörde sizlere her zaman en iyisini sunmak adına çalışmalarımız durmadan devam edecektir.


Bağcılar camcısı olarak, en iyi hizmeti vermekteyiz. Bir çok cam modelleri ile satış yapmaktayız. 1990’dan beri cam sektöründe hizmet vermekte olup deneyimlerimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız. Cam ürünlerimizin tamamı 1.kalite ŞİŞECAM olup kalite ve garantili cam üretimi yapılmaktadır. Ev, İşyeri, Ofis, vs gibi alanlarda profesyonel ekibimizle cam ile ilgili tüm sorunlarınızı ve değişimlerinizi yapmaktayız. Asil cam, hizmet sektöründe en uygun fiyat garantisini halka kanıtlamış firma olup, deneyimli eleman kadrosuyla eksiksiz montajını yaparak sizlerin yüzünü güldürmeyi her daim başarmış bulunmaktadır. Firmamız Ücretsiz olarak yerinize kadar geliyor ve fiyatlandırma yapıyor. Firmamız Ağırlıklı olarak ısıcam imalatına ağırlık vermektedir. Bağcılar'dakırılan pimapen camları, fabrika camları, ofis camları, ısı camlarınızı, çift camlarınızı ve tüm pimapen doğrama camlarınızı İmalathanemize uğrayarak en hızlı şekilde yaptırabilir yada firmamızı arıyarak teknik destek elemanı isteyebilirsiniz.

Bağcılar’da camcı olarak hizmet verdiğimiz başlıca yerler mahalle ve semtler; Çınar mahallesi, Merkez mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yenigün mahallesi, İnönü mahallesi, Yıldıztepe mahallesi, Demirkapı mahallesi, Göztepe mahallesi, Bağlar mahallesi, Güneşli mahallesi, Evren mahallesi, Kirazlı mahallesi, Mahmutbey’dir.TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZHizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar