Asil Halı Yıkama

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

2Yorum
10Puan

Asil Halı Yıkama - Metin Atlay

İstanbul Ümraniye'de halı yıkama ve temizleme alanında faaliyet göstermekte olan firmamız 20 yıllık sektöre deneyimiyle Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine hizmet vermektedir.

Halı, paspas, kilim ve yolluk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, perde ve store perde yıkama, el halısı ve yün halı yıkama, Milas, Şagi, Isparta halısı yıkama, halıfleks yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kreş, anaokulu ve cami halısı yıkama, yerinde yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Halınız özelliklerine en uygun yıkama yöntemleriyle yıkanmakta, kurutulmakta ve parfümleme işlemi yapıldıktan sonra paketlenerek kapınıza teslim edilmektedir.

Detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için Pazar günleri dâhil haftanın 7 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Benim 3 tane küçük çocuğum var. Halılarımın durumunu söylememe gerek yok. Bu kadar pis halıların bu şekilde tertemiz ve pırıl pırıl gelebileceğini ben bile tahmin etmiyordum. Çok teşekkür ediyorum, elinize sağlık.

Sevim Aslan - 19.02.2018

10Puan

Verdiğim yün halılarım ilk gün aldığım gibi parlak ve yumuşacık geldi.çok teşekkür ediyorum.

Hatice Öztürk - 14.02.2018

10Puan

Teşekkür ediyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar