Ast Auto Servis

İstanbul / Beylikdüzü

Oto Tamir / Bakım

Ast Auto Servis - Abdullah Sami

Tüm marka otomobiller için Servis hizmetlerini sunan firmamız, bakım, periyodik bakım ve onarım işlemlerini Koşulsuz garantisi ile birlikte İstanbul müşterilerine sunmaktadır.

Tüm marka ve model araçları için bakım, periyodik bakım ve onarım işlemleri dahilinde mekanik, motor, boya ve kaporta uygulamaları uzman personelimiz tarafından, ileri teknolojiye sahip ekipmanlarla ve orijinal yedek parçaları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Servisimizde aracınızın üretiminde kullanılan parçaların tamamen aynısı kullanılmaktadır.

Vekaletname ile sigorta firmalarının hizmetleri dahilinde belirlenmiş olan tüm bakım ve onarım işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aracınızın uzun ömürlü olabilmesi için doğru bakımdan geçmesi gerektiğini unutmayın.

7/24 hizmet hattı sayesinde de 365 gün 24 saat süreyle de sürekli yanınızda olduğumuzu unutmayınız. Aracınızla ilgili karşılaşacağınız en küçük bir problemde dahi 7/24 Acil Servis hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. AST auto service "Unutmayın Trafik HAYATTIR!.", "Müşterimiz değil MİSAFİRİMİZSİNİZ!."

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar