Ata Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
9.9Puan

Ata Evden Eve Asansörlü Taşımacılık - Ümit Atalay

Bursa'da evden eve nakliye şirketi olarak 20 yıldır varlığımızı sürdürmekteyiz. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve eşya taşımacılığı sektöründe Bursa'nın lider firması olmak için müşteri memnuniyeti ilkemizden taviz vermeden çalışmaktayız.

Her biri çelik kasalı, kapalı ve içinde özel elbise dolapları bulunan nakliye araçlarımızla her eşyaya uygun asansörlü nakliye yapmaktayız. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz kapsamında ücretsiz eşya ekspertizi, eşya paketleme, ambalajlama, mobilya paketleme, mobilya demontaj ve montaj süreçlerinin tamamının planlayarak tecrübeli taşıma personellerimizle uygulamaktayız. Eşyalarınızın taşıma esnasında hasara uğramaması için azami özeni göstermekte, paketleme, araca yükleme ve araçtan boşaltma süreçlerinde gerekli tüm tedbirleri almakta, ayrıca taşıma günü için eşyalarınızı güvence altına alan nakliye sigortası yapmaktayız. Eşyanızın miktarına uygun nakliye aracı seçmekte, nakliye asansörleri ile eşya yükleme ve boşaltma işlemlerini kısa sürede tamamlamakta ve yeni evinizde eşyalarınızın sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemlerini titizlikle yapmaktayız.

Ayrıca eşya depolama ve nakliye asansörü kiralama hizmeti de vermekteyiz. Pazar dahil haftanın her günü evden eve nakliye ve asansörlü eşya taşımacılığı yapmaktayız. Nakliye süreçlerimiz ve evden eve nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar