Ustası Burada
Ustası Burada
Ramazan Avcı
9,7

Ramazan Avcı

Avcı Tesisat Doğalgaz

Merkez
Eskişehir / Odunpazarı / Odunpazarı
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
Ramazan AvcıRamazan Avcı24.01.2024 - 18:40

Kırmadan dökmeden nokta atış su kaçağı tespitimiz müşterimize geçmiş olsun

Ramazan AvcıRamazan Avcı27.06.2023 - 16:04

Batarya, lavabo, evye, banyo bataryası satışımız vardır.

Ramazan AvcıRamazan Avcı04.05.2023 - 12:03

Eskişehir ve ilçelerine hizmetimiz mevcuttur. Tespit bizden sorulur👍

Ramazan AvcıRamazan Avcı28.04.2023 - 11:43

Noktasal makinalı kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, kombi-şofben montajı, petek temizliği, doğalgaz tesisatı-proje tüm tesisat işleriniz itina ile yapılır.

Avcı Tesisat Doğalgaz Eskişehir'de  kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatları  alanlarında faaliyet göstermekteyiz.yrıca  su tesisatı ve sıhhi tesisat arızalarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Kalorifer sistemleri,  doğalgaz tesisatı döşeme,  doğalgaz tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı servisi, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tamiri, kalorifer temizleme, petek temizleme, kalorifer tesisatı arıza, kalorifer tesisatı su kaçağı, havlupan petek montajı, kat kalorifer tamiri gibi tesisatçı ihtiyaçlarınızda işinde uzman ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme montajı, çeşme tamiri, musluk montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme, su tesisatı kaçak tespiti, cihazlı kaçak tespiti, lavabo montajı, su bataryası değişimi, çeşme bataryası değişimi, klozet montajı, vitrifye, WC gider açma, tıkanıklık açma, gider açma, rezervuar tamiri ve rezervuar montajı işlerinizi kaliteli malzemelerle ve kısa sürede yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti önceliği ile çalışmaktayız. Her türlü  tesisat tamir, bakım ve arızalarınızla ilgili acil ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet sunmaktayız. Bizleri ücretsiz çağrı hattımızdan arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
9,67
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  4
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  4
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar