Ay Teknik

İstanbul / Ümraniye

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

Hemen Ara

Ay Teknik - Turgut Çandır

İstanbul Ümraniye’de küçük ev aletleri tamir ve bakım servisi olarak 18 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur. Arzum, Felix, Korkmaz, King, Goldmaster ve Stilevs markalarının yetkili servisi olarak Ümraniye başta olmak üzere tüm Anadolu Yakası'na hizmet vermekteyiz.

Bosch, Arzum, Siemens, Arçelik, Beko, Rowenta, Philips, Arnica, Fakir, Sinbo, Miele ve geri kalan tüm marka süpürge ve elektirikli süpürgelerinizde yaşadığınız sorunlara çekirdekten yetişme ustalarımız profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model ütü tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, mikser ve fritöz tamiri, elektrikli ızgara tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kahve makinesi ve kettle tamiri, baskül tamiri, ekmek kızartma makinesi tamiri, tost makinesi tamiri, çay makinesi ve blender tamiri, mutfak robotu ve mısır patlama makinesi gibi küçük ev aletleriniz için tamir hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz en kaliteli malzemeleri kullanarak titizlikle hizmet vermektedir. Yaşanılan arızaya bağlı olarak işlerinizi en kısa sürede teslim etmekte ve ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir veya şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar