Aybest Bilgisayar

Muş / Merkez

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Aybest Bilgisayar

2001 Yılında Bilgisayar sektöründe faaliyete başlayan firmamız sektörde meydana gelen çok hızlı değişikliklere ayak uydurarak günün koşullarına uygun olarak yapılanmasını gerçekleştirmiştir. Firmamız bilgisayar sektöründe profesyonel entegre çözümler sunar bunlar alt yapı dan başlayan kablolama, sisteminin kurulması, eğitimi, program instalasyonu ve sonrasında devam eden teknik servis hizmetiyle sürekli olarak kesintisiz hizmetini sürdürerek bu güne kadar hizmetlerini devam ettirmiştir. Aybest Bilgisayar her türlü donanım kuruluşunda faaliyet göstererek piyasada oluşan talebe cevap verecek bir yapılanma içine girerek müşterinin ihtiyacını karşılayacak her türlü donanım desteği vermektedir. Malzeme satışı yaparak müşterilerine kesintisiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.Bilgisayar donanımları yanında bunların yan birimleri olan her türlü yazıcı,yedekleme ünitesi,sarf malzemesi ve bilgi işlem odaları için gerekli olan kesintisiz güç kaynağı gibi tüm bilgi işlem ihtiyaçlarına komple çözümler sunmaktadır. Aybest Bilgisayar ayrıca çok kullanıcılı sistem kuruluşlarında yeterli miktarda teknik kalifiye elemanı bünyesinde bulundurarak,bu tür sistem kuruluşlarını ve sonrası teknik destek hizmetlerini vererek sistemin sorunsuz çalışması için gerekli alt yapıya sahiptir.AYBEST HOSTİNG & WEB TASARIM HİZMETLERİ: Aybest Hosting, 2008 yılında kurulmuş bir Web Hosting &İnternet Hizmetleri firmasıdır.Kısa bir süre içinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven, kaliteli bir hizmet vermiştir.

HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ:Hastane hizmetlerinin tamamını kapsayan, Yöneticilerin karar vermesi için gerekli bilgileri üreten, evraksız yönetim sistemini hedefleyen hizmetlerin entegre bir şekilde yürütüldüğü, bilgilerin başka ortamlara on-line transfer edilebildiği, gerekli müdahalelerin, program yazanlara ihtiyaç duymaksızın, parametre girişleri ile yapılabildiği, Hastane-Doktor-Personel ve İdari Birimler ile, Tıbbi ve Finansal bilgilerin bütünlüğünü sağlayan, Faturalandırma ve muhasebeleştirme işlemlerini otomatik yapabilen, bünyesinde tutarsız veri bulundurmayan uygulama yazılımıdır.

PROJE BAZLI ÇALIŞMALAR:Yönetim Danışmanlığı hizmetimizin kurumlara yansıması, proje bazlı çalışmalarımız ile gerçekleşiyor. Bu çalışmalarda, kurumların ihtiyaçlarına yönelik projelerde onlarla birlikte çalışıyoruz.Her türlü Network & Güvenlik sorunlarınızda yanınızda deneyimli kadro ve teknik ekiplerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

-Alt yapı çalışmaları
-Güvenlik kamera sistemleri
-Uydu internet
-Sorunlarınıza yerinde müdahale

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar