Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon

İzmir / Buca

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Aytaş İnşaat Tadilat Dekorasyon - Aydemir Aytaş

İzmir Buca'da elektrik ve elektrik tesisatı alanında, iç mimari, dekorasyon ve güneş enerjisi sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız İzmir’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Ev ve iş yerleriniz için alçı, sıva, alçıpan, boya badana, asma tavan, alçıpan duvar bölme, dekoratif alçı,mermer, garnit çimstone, boya dekorasyon, karo fayans ve fayans döşeme, mutfak ve banyo dekorasyonu, seramik kaplama, su tesisatı, mutfak dolabı ve mermerit, banko mobilyalar, halı döşeme, laminat işleri, banyo yıkımı ve tesisatı, duşakabin montaj hizmetleri, aydınlatma işleri, granit döşeme, parke ve duvar kâğıdı uygulama gibi işleri kapsayan detaylı dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca güneş enerjisi sistemleri montajı, bakımı ve güneş enerjisi sistemleri kurulumu hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İşlerinizi eksiksiz bir şekilde söz verdiğimiz tarihte teslim etmekte ve sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız. Anahtar teslim tadilat hizmetlerimiz mevcuttur. İzdex ve TÜV referanslarımızdan bazılarıdır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar