Kardelen Moda Evi Terzi Kuru Temizleme

Aydın / Efeler

Terzi / Dikimevi

Hemen Ara

Kardelen Moda Evi Terzi Kuru Temizleme - Yücel Erdem

Aydın / Efeler’ de terzi ve dikim moda evi olarak faaliyet göstermekteyiz. Efeler baştalar olmak üzere, Aydın’ın tüm semtlerine aynı zamanda kuru temizleme hizmeti vermekteyiz.

Prenses elbisesi, çocuk kostümleri, bayan pantolon, bayan bluz ve gömlek, polo yaka t-shirt, gömlek dikimi, gelinlik ve abiye elbise tadilatı, nişanlık dikimi, önlük, koleksiyon hazırlama, baskılı önlük, şapka ve t-shirt imalatı, paça boyu, paça daraltma ve paça açma, nişanlık abiye, kaftan, damatlık, etek ve ceket dikimi, özel tasarım ve sipariş üzerine dikiş işlerinizde uzman terzilerimiz titizle çalışmaktadır. Ayrıca nişanlık, gelinlik, abiye, smokin, tuvalet, yelek, süveter, şapka, tunik, palto, pelerin, kaban, kürk, kravat, pardösü, takım elbise, işçi tulumu ve önlüğü, gecelik haşema, gömlek, pantolon, bluz, yorgan, etek, forma kuru temizleme ve ütü hizmetleri vermekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar