Aydın Oto Elektrik

Ankara / Altındağ

Oto Elektrik / Akü

9Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Aydın Oto Elektrik - Fethi Aydın

Aydın Oto Elektrik olarak Ankara / Altındağ’da oto elektrik ve akü bakım, değişim alanında faaliyet göstermekteyiz. İskitler başta olmak üzere Altındağ’da ve Ankara’nın tüm semtlerinde 18 yıldır hizmet vermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur.

Her marka ve model aracınız için oto tamir ve bakım, oto mekanik tamiri, yağ değişimi, oto elektrik tamiri ve bakımı, akü tamiri ve değişimi, marş motoru arıza tamiri, oto far tamiri, oto kalorifer tamiri, oto klima tamiri, şarj dinamosu tamiri, merkezi kilit tamiri, marş bobini ve dinamo tamiri, şarj dinamo konjektörü tamiri, oto far ampul tamiri ve değişimi, debriyaj tamiri, balata ve buji değişimi, oto fren tamiri ve vites kutusu tamiri, yağ, polen ve hava filtresi tamiri, oto klima gaz dolumu, triger kayışı değişimi ve tamiri, mazot ve benzin filtresi değişimi, enjektör ve ön takım tamiri işlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. Tüm işlerinizde kaliteli ürünler kullanmakta, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve zamanında iş teslimine önem vermekteyiz.

Haftanın 7 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu için ücretsiz çağrı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşinin ehli bir ustadır. İkramda sınır yok. İşi garantilidir, gelip memnun kalacağınız tek adres...

Emre arslan - 06.02.2018

10Puan

Fethi Ustamız işçiliği, adamlığı, karakteri ile işini düzgün yapan, her zaman işinin arkasında duran bir adamdır. Yapamayacağı bir iş yoktur. Sorunumuzu hızlıca çözdü. Teşekkür ederiz.

Muhammet Ali Aksoy - 05.02.2018

10Puan

Allahım işinizi gücünüzü rast getirsin, dürüst esnaf her zaman kazanır. Hizmetlerinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Rıfat Coşkun - 05.02.2018

10Puan

Kalitede öncü, güvenin adresi. Aracımın elektrik-elektronik ne arızası olursa olsun gittiğimde çözülmeden geri dönmedim. Teşekkürler Aydın Oto Elektrik...

Ahmet Eker - 05.02.2018

10Puan

İşlerinizin devamını dilerim. Hayırlı işler, bu zamanda sanayide güvenecek usta bulmak zor. Aydın Oto'yu herkese tavsiye edeceğim.

Sezai Badem - 05.02.2018

10Puan

Ustamın işçiliği, kabiliyeti her şeyden önce sıcakkanlılığı ile çok düzgün firma. Başarılarının devamını dilerim.

Halis Eker - 05.02.2018

10Puan

Güvenilir, sağlam firma yaptığı işin her zaman arkasında. Ellerine sağlık usta.

Mustafa Düztaş - 05.02.2018

10Puan

Ankara'da gitmediğimiz elektrikçi kalmadı. Fethi Usta sağolsun 2 saatte işimi çözdü. Teşekkürler Aydın Oto..

Mehmet Saçlı - 03.02.2018

10Puan

İşinde düzgün, güvenilir ve güler yüzlü. Yaptığı işin arkasında duruyor.

Şefaat Aslan - 03.02.2018

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar