Aydın Serin Teknik

Aydın / Efeler

Klima Servisi / Montaj

Hemen Ara

Aydın Serin Teknik - Murat Ozan

Aydın Efeler’ de klima bakım, arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, Efeler bölgesinde tüm semtlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda kombi tamiri ve servisi hizmetlerimiz mevcuttur.

Demirdöküm Yetkili Servisi olarak hizmet veren firmamızda aynı zamanda diğer tüm markalar için özel servis hizmeti verilmektedir. Her marka ve model klima bakımı, klima arıza ve tamiri, klima sökümü ve gaz dolumu, klima temizliği, klima dış ünite sökme ve montajı, klima borusu tamiri, klima demontaj ve filtre temizliği, klima iç ünite montajı, klima fanı tamiri, Vrf sistemleri montajı ve tamiri, Chiller soğutma sistemleri montaj ve tamiri, duvar tipi klima bakımı ve klima satışı hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. İşlerinizde en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve sizlere söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Ayrıca uzman personellerimiz kombi bakımı ve tamiri, kombi montajı, kombi ateşleme bobini tamiri ve bakımı, kombi değişimi, kombi ısıölçer montajı, yoğuşmalı kombi tamiri, Vrf sistemleri montaj ve tamiri, kombi bar tamiri ve su kaçağı, hermetik kombi montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar