Peray Temizlik

Ankara / Altındağ

Temizlikçi / Temizlik

3Yorum
9.0Puan
Hemen Ara

Peray Temizlik - Aydın Uğurlu

Peray Temizlik olarak Ankara Altındağ’ da ev ve iş yeri temizlik firması olarak faaliyet göstermekte ve Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Ofis ve ev temizliği, depo ve inşaat temizliği, kreş ve anaokulu temizliği, detaylı temizlik, günlük ev temizliği, cam silme, bay ve bayan temizlikçi, Pazar günü temizlikçi, dış cephe temizliği, boyahane temizliği, iş yeri ve villa temizliği, yangın ve su baskını sonrası temizlik, kaba inşaat ve inşaat sonrası temizlik, havalandırma kanalı temizliği, bahçe, atölye ve fabrika temizliği, ağır kir temizliği hizmetleri vermeyiz. Ayrıca halı ve koltuk yıkama hizmetleri alanında uzman personellerimiz tarafından verilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Peray Temizlik 10 numara. Gerçekten güzel çalışıyorlar, tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Birsen Akyudum - 29.05.2018

10Puan

Peray Temizlik şirketine fabrikamızın temizliğini yaptırdım. Aynı işi daha önce defalarca yaptırmama rağmen bir türlü memnun kalmadım. Teşekkürler Peray Temizlik sayenizde bu dertten kurtuldum. Çok kaliteli insanlardan oluşan çok iyi ve işinin ehli bir ekip. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Yusuf Korkmaz - 17.05.2018

7Puan

Peray Temizlik gerçekten çok profesyonel ve kaliteli bir ekip. Aydın Bey liderliğinde gelen bayan personeller evimi baştan yarattılar. Hayran kaldım. Aydın Bey ve ekibi o kadar içten o kadar güler yüzlüler ki anlatamam. Ankara'nın en iyi firması... Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tüm ekibe teşekkür ederim.

Muhabbet Mamatova - 26.01.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar