Aygün Ticaret

Tekirdağ / Çorlu

Kombi Arıza / Montaj

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Aygün Ticaret - Ali Aygün

Aygün Ticaret olarak, Tekirdağ / Çorlu’da Kombi / Klima Bakım ve Arıza, Çatı Yalıtım İzolasyon, Elektrik ve Su Tesisatı alanında faaliyet göstermekteyiz.

Kombi bakım, arıza ve montajı, petek temizliği, Klima tamir ve montajı alanında aklınıza gelebilecek her konuda profesyonel çözüm üretmekteyiz.

Ayrıca uydu çanak anten sistemleri, kamera ve alarm sistemleri alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, su kaçağı tespiti, lavabo tamiri ve montajı, vana montajı, çeşme bataryası tamiri ve değişimi, klozet montajı, WC gider açma, lavabo tıkanıklığı ve mutfak gideri açma, hidrafor bakımı ve tamiri, elektrik arızası, şofben montajı, avize montajı, priz ve şalter tamiri, diafon tamiri alanında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Ayrıca güvenlik kamera sistemleri montajı, kamera yer değiştirme ve ayarı, görüntülü diafon montajı, otomat tamiri, zil tamiri, otomatik garaj kapısı tamiri,

Uydu montajı, çanak ayarı ve montajı, TV anten tamiri, apartman uydu servisi, çatı izolasyonu, çatı yalıtımı, oluk izolasyonu, teras yalıtımı ihtiyaçlarınızda firmamızdan uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu ve Ergene ilçelerinin tüm semtlerinden bize 7/24 ücretsiz çağrı hattımızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Apartmanımızda bulunan ve ayda bir arıza yapan hidrofor sistemine köklü bir çözüm bulduğu için ustamıza çok teşekkürler...

Mustafa polat - 28.09.2017

10Puan

Güleryüzlü hizmet, temiz ve kaliteli işçilik için çok teşekkürler...

ali bayram - 28.09.2017

10Puan

Bilgi ve tecrübenin yaptığı işe yansıttığını bizzat gözlemledim.Apartmanımızdaki hidrofor sistemindeki arızaya köklü çözüm bulmasından dolayı çok ama çok memnun kaldım.Saygılarımla...

Mustafa polat - 28.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar