Aytaş Elektrik

İzmir / Konak

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Aytaş Elektrik

Aydemir Elektrik olarak 1995 yılından bu yana İzmir Konak'ta elektrik ve elektrik tesisatı alanında, her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak kaliteli, güler yüzlü teknik kadro ve ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Ayrıca merkezi uydu sistemleri ve çanak anten işlerinizi özenle yapmakta ve Konak başta olmak üzere İzmir’in tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Uzman personellerimiz elektrik tesisatı tamiri, topraklama tesisatı, klima ve kombi elektrik tesisatı bakımı, elektrik tesisatı çekme, priz montajı, gizli ışık montajı, LED ışık montajı, otomat ve diyafon tamiri, görüntülü diyafon tamiri ve montajı, alarm ve kamera sistemleri montajı, avize montajı, şofben montajı, şalter tamiri, şalter arızası, aydınlatma, TV ve telefon kablo çekme, DATA kablolama sistemleri montaj ve tamiri gibi ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmakta ve faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Aynı zamanda güvenlik kamerası montajı ve yer değiştirme, güvenlik kamerası kurulumu, yangın alarm sistemleri kurulumu, yangın sensörü montajı, gece görüş kamerası kurulumu, güneş enerji sistemleri montaj ve tamiri, solar panel montajı, kiremit ve açılı zemin solar panel uygulaması, işyeri güneş enerji sistemleri, arazı tipi güneş enerji sistemleri montaj ve tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Konak bölgesinde 7/24 servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar