Arasay Yapı İnşaat & Dekorasyon

İstanbul / Pendik

İç Mimari / Dekorasyon

0Yorum
10Puan
Hemen Ara

Arasay Yapı İnşaat & Dekorasyon - Fırat Ayyıldız

İstanbul Pendik'te İç mimari ve dekorasyon firması olarak 2011 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz.

İç mimari ve dekorasyon alanında, A'dan Z'ye komple ev ve ofis tadilatı içerisindeki tüm dekorasyon uygulamarı için Anadolu yakası başta olmak üzere İstanbul ve Kocaeli tamamına hizmet vermekteyiz.

Ev tadilatı, Villa Tadilatı, Ofis Tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, boya badana ve iç mimari dekorasyon alanında ofis, salon, mutfak, yatak odası ve ev dekorasyonu, alçı, kartonpiyer, sıva, alçıpan, parke, fayans-seramik, laminant uygulama, boya dekorasyon, duvar boyama, duvar kırma ve örme, iç cephe boyama, mutfak ve banyo dolabı imalatı, komple ev tadilatı ve anahtar teslim tadilat hizmetleri vermekteyiz.

Tadilat grubu dahilinde sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, kalorifer ve doğalgaz tesisatı alanında da sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, Mobilya grubunda, Mutfak Mobilyası, Banyo dolapları, TV Ünitesi, gömme dolap, portmanto, vestiyer, ayakkabılık, özel siperiş tüm mobilya işleri ve Duşakabin imalat kulrum montajı da yapmaktayız

Haftanın her günü taleplerinizi iletmek, detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden yaralanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar