Azak Oto Döşeme

Bursa / Yıldırım

Oto Döşeme / Kaplama

0Yorum
10Puan

Azak Oto Döşeme - Yaşar Usta

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde oto döşeme ve kaplama alanında faaliyet göstermekteyiz. Otosansit Sanayi Sitesi'ndeki dükkanımızda haftanın 7 günü çalışmaktayız.

Her marka ve modelde aracın oto döşeme tamirini yapmaktayız. Kişisel zevklerinize uygun kaplama çeşitlerimizle aracınızın döşeme dizaynını tamamen değiştirebilmekte, eskimiş veya hasarlı oto döşemelerinizi tamir etmekteyiz. Deri oto döşeme ve kumaş oto döşeme seçeneklerinden oluşan kaplama çeşitlerimizle müşterilerimize alternatifler sunmaktayız. Oto döşeme tamiri, oto döşeme yırtık tamiri, sigara yanığı tamiri, araç içi kaplama, tavan kaplama, torpido değişimi, torpido kaplama, kolçak kaplama, oto koltuk derisi boyama, deri döşeme, oto kapı kaplama, araç zemini döşeme ve yenileme, direksiyon kaplama, vites kaplama, el freni kaplama, kazalı ve hasarlı araçlarda döşeme tamiri ve değişimi konularında uzmanız.

Oto döşeme işinde tecrübeli bir ekiple çalışmakta, işi söz verilen zamanda teslim etmeye önem vermekte ve müşterilerimizin memnuniyetini herzaman ön planda tutmaktayız. Oto döşeme ve oto kaplama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar