Aziz Bursa 16 Evden Eve Nakliyat

Bursa / Yıldırım

Asansörlü Taşımacılık

5Yorum
9.8Puan

Aziz Bursa 16 Evden Eve Nakliyat - Sinan Demir

Evden eve asansörlü eşya taşımacılığı alanında Türkiye'nin heryerine profesyonel düzeyde nakliye hizmeti vermekteyiz. Şirket merkezimiz olan Bursa'nın Yıldırım ilçesinde evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında marangozlu nakliye, eşya paketleme, eşya depolama ve asansörlü nakliye yapmaktayız.

Zahmetli bir iş olan taşınma sürecini en kolay ve en güvenilir şekilde tamamlamak için profesyonel ekipmanlarla ve nakliye konusunda tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız. Eşyalarınızın taşınma işlemine hazırlanması sürecinde mobilyalarınızın sökülerek ambalajlanması, dolap içlerindeki tüm eşyalarınızın paketlenmesi, taşınma planının yapılması konusunda her detayı titizlikle düşünmekteyiz. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra yeni evinizde mobilyalarınızın istediğiniz yerlere kurulumunu kapsayan marangozlu nakliye hizmeti vermekteyiz. Kiralık asansör ihtiyaçları konusunda da hizmet veren firmamızda uygun fiyatlar ile asansör kiralama yapmaktayız.

Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, eşya depolama konularında sunduğumuz nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Sinan bey ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten mükemmel bir işçilikle beni çok memnun bıraktılar. Bundan sonra tercihim siz olacaksınız.

Doğukan İşler - 20.11.2017

10Puan

Aziz Nakliyat'a özenle eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Kaliteli personeli ve güleryüzlülüğü ile bilinen bir firmadır. Sinan beye çok teşekkür ediyorum.

Yavuz Çoban - 09.11.2017

9Puan

Aziz Nakliyat'tan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sinan beye çok teşekkür ederim.

Şahin İşler - 20.10.2017

10Puan

Sinan bey ve ekibinden çok çok memnun kaldık. Çok hızlı ve titiz bir şekilde taşındık. Yaptığınız işin hakkını veriyorsunuz gerçekten. Çok teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

Alev Korkmaz - 12.09.2017

10Puan

Gerçekten çok güzel bir taşıma şirketi. Herşeyi çok güzel paketleyip sardılar. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Asife İşler - 19.08.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar