Aziz Bursa 16 Evden Eve Nakliyat

Bursa / Yıldırım

Asansörlü Taşımacılık

0Yorum
9.8Puan

Aziz Bursa 16 Evden Eve Nakliyat - Sinan Demir

Evden eve asansörlü eşya taşımacılığı alanında Türkiye'nin heryerine profesyonel düzeyde nakliye hizmeti vermekteyiz. Şirket merkezimiz olan Bursa'nın Yıldırım ilçesinde evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında marangozlu nakliye, eşya paketleme, eşya depolama ve asansörlü nakliye yapmaktayız.

Zahmetli bir iş olan taşınma sürecini en kolay ve en güvenilir şekilde tamamlamak için profesyonel ekipmanlarla ve nakliye konusunda tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız. Eşyalarınızın taşınma işlemine hazırlanması sürecinde mobilyalarınızın sökülerek ambalajlanması, dolap içlerindeki tüm eşyalarınızın paketlenmesi, taşınma planının yapılması konusunda her detayı titizlikle düşünmekteyiz. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra yeni evinizde mobilyalarınızın istediğiniz yerlere kurulumunu kapsayan marangozlu nakliye hizmeti vermekteyiz. Kiralık asansör ihtiyaçları konusunda da hizmet veren firmamızda uygun fiyatlar ile asansör kiralama yapmaktayız.

Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, eşya depolama konularında sunduğumuz nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar