Baba Oğul Dekorasyon

Tekirdağ / Çorlu

Çatı / Oluk

Baba Oğul Dekorasyon - Volkan Dak

Tekirdağ Çorlu ve tüm ilçelerde dekorasyon ayrıca çatı yalıtım izolasyon ve çatı yapım firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Tekirdağ ın dört bir yanına hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Tekirdağ'da İç mimari dekorasyon alanında Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermektedir. Su ve doğalgaz tesisatı uygulamaları, boya badana, alçı ve kartonpiyer uygulamaları, sıva, şap ve helikopter şap uygulamaları, fayans döşeme, asma tavan uygulamaları, duvar kâğıdı uygulamaları, laminant ve parke döşeme, aydınlatma dekorasyonu, mutfak ve banyo tadilatı, 3D tasarım ve çevre dekorasyonu gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Cafe, ev, ofis gibi tüm yaşam alanlarınızda dekorasyon çözümleri sunmaktayız. İşlerinizi en kaliteli malzemeler kullanarak yapmakta ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Referanslarımız hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Mekanlarınızdaki A'dan Z'ye tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz için büyük küçük iş ayrımı yapmadan tüm müşterimize aynı hassasiyet ile hizmet götürmekteyiz. Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar