Rıza Yapı Metal

İzmir / Konak

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Rıza Yapı Metal - Bahadır Sayınlı

İzmir Konak’ta su tesisatı ve sıhhi tesisat alanı başta olmak üzere pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Çeşme, Dikili ve Karabağlar bölgesi başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine, Aydın’ın Kuşadası semtine, Balıkesir’de Ayvalık ve Muğla’nın Bodrum ilçelerine servis hizmetleri vermekteyiz.

Su ve sıhhi tesisat alanında su tesisatı döşeme, su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri, vana tamiri, batarya değişimi, çeşme montajı, musluk montajı, WC gider açma, tuvalet tıkanıklık açma, klozet montajı ve su kaçağı tespiti gibi her türlü ihtiyacınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Uzman personellerimiz ev ve işyerleriniz için iç mimari ve tasarım alanında boya badana, banyo tadilatı, fayans döşeme, fayans kaplama, fayans zemin kaplama, karo fayans döşeme ve banyo seramik tamiri ihtiyaçlarınızda titizlikle çalışmaktayız. Yeni veya mevcut yapılarınız için çatı tamiri ve oluk onarımı, çatı zemin ve tavan yalıtımı, çatı ve oluk yapımı, çatı izolasyonu, çatı su yalıtımı ve izolasyonu hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca ferforje tamiri ve montajı, demir doğrama uygulamaları, korkuluk çeşitleri tamiri ve montajı, merdiven korkuluk yapımı, paslanmaz camlı korkuluk yapımı, krom korkuluk, korkuluk yükseltici yapımı, alüminyum çit sistemleri yapımı, rüzgâr kırıcı montajı, yangın merdivenleri imalatı ve yapımı, dikenli, helezon, panel ve tel örgü üretimi, halı saha ve basketbol sahası çit sistemleri uygulamaları en kaliteli malzemelerle personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İşlerinizi söz verdiğiniz sürede teslim etmekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Haftanın 7 günü bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilir ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar