Poyraz Halı Ve Koltuk Yıkama

İzmir / Balçova

Koltuk Yıkama

Hemen Ara

Poyraz Halı Ve Koltuk Yıkama - İsmail Uçar

İzmir Balçova'da halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri veren firmamız; Balçova Güzelbahçe Narlıdere Karabağlar bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Her ebatta halı yıkama, kilim ve yolluk yıkama, paspas ve halıfleks yıkama, store ve store perde yıkama, el halısı yıkama, Milas halı ve Şagi halısı yıkama, Isparta halısı yıkama kreş ve anaokulu halısı yıkama, yün halı yıkama ve yerinde halı yıkama işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Aynı zamanda yorgan ve battaniye yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama, berjer ve puf yıkama, sandalye yıkama, koltuk yıkama, cafe, otel ve restoran koltuk yıkama, Pazar günleri koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan teslim alınmakta ve temizlendikten sonra yeniden kapınıza teslim edilmektedir.

7/24 hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar