Balıkesir Bandırma En İyi 10 Boyacı ve Boya Badana

Balıkesir / Bandırma ilçesine hizmet veren Boya Badana Ustaları'nı UstasıBurada sizler için aynı sayfada bir araya getirdi. Ev badanası ve ofis boyama işlerinizi uygun fiyatlarla profesyonel boya ustalarına yaptırmak için bu sayfadaki ustalarla ücretsiz çağrı hatlarını arayarak iletişime geçebilir, Bandırma boya badana fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İç dekorasyonun en temel unsurlarından birini evin badanası oluşturmaktadır. Badana yaptırmak evinizde değişim yaratmanın en kolay ve en az maliyetleri yollarından biridir. İç mekanların duvar ve tavanlarına uygulanan boya sayesinde mekan temiz gözükmekte ve boyanın içindeki kimyasallar sayesinde ortam dezenfekte edilmektedir. Sıvalı duvarlar ve prüzlü yüzeylerde tercih edilmesi gereken boya çeşitleri ile macunlu ve prüzsüz duvarlarda tercih edilmesi geren boyalar farklılık göstermektedir. Badanada kullanılabilecek boya çeşitleri silinebilme özelliği, parlaklık, matlık, kuruma süresi, koku gibi faktörlere göre sınıflara ayrılmaktadır. Duvar boyaları su bazlı boya, saten boya, plastik boya, yağlı boya gibi seçeneklerden oluşmaktadır.

Boya badana işlemine başlanmadan önce duvarlardaki küf, kabarıklık, rutubet, boya döküntüleri gibi kusurlar zımpara yapılarak yok edilmeli, sonrasında prüzlü yüzeylerin kusurlarını kapatmak için macun ve çimento harcı ile yüzey düzeltme işlemi yapılmalıdır. Badanadan önce duvara astar boyası sürülmesi asıl boyanın kuruma süresini kısaltacak ve duvara daha iyi sabitlenmesini sağlayacaktır. Badana işlemine önce tavanları boyayarak başlanmalı, daha sonra duvar boyama işlemine geçilmelidir. Ev badanasında genellikle rulo fırçalar tercih edilmekte, rulonun ulaşamadığı yerlere de boya fırçası ile rütuş yapılmaktadır. 

İç cephe boyama ve dış cephe boyama ihtiyaçlarına en ekomonik çözümler Türkiye'nin usta bulma platformu UstasıBurada'da. Bandırma'nın en iyi Boya Badana Ustaları'nı sizler için bir araya getirdik. Komple daire boyama veya oda boyama fiyatı almak için size en yakın badana ustasını ücretsiz çağrı hattından hemen arayın.

Balıkesir'in en gelişmiş ilçelerinden biri olan Bandırma, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapmaktadır. Bandırma limanından yapılan deniz ticareti nedeniyle ilçede sanayi ağırlıklı bir ekonomik hayat bulunmaktadır. Bandırma ilçesi Marmara denizi, Gönen, Manyas ve Bursa'nın Karacabey ilçesi ile çevrelenmiş konumdadır. 2004 yılında Türkiye'nin en gelişmiş 23. ilçesi seçilen Bandırma'da görülmesi tavsiye edilen yerler arasında Manyas Gölü, Bandırma Kuş Cenneti ve Bandırma Limanı bulunmaktadır. İlçe Bandırma merkez, Aksakal, Aydıncık (Edincik) ve merkez köylerden oluşmaktadır.

Balıkesir Bandırma Boya / Badana

: 9 sonuç
Kanaat Yapı İsmail İdiz
Acar Tadilat Dekorasyon Aykut ACAR
Çetin Özen
Halis Akdaş
Özer Altıok
0 Yorum9.7Puan
Rektek Cephe Giydirme Koray Aydın
Şah Dekorasyon Serkan Şahin
RİKA Teknoloji ve İnşaat A.Ş
Emiray Yapı Emir Asaf