Bambu Halı Yıkama

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

0Yorum
9.8Puan

Bambu Halı Yıkama - Samet Bozkurt

İstanbul / Ümraniye’de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekte olan Bambu Halı Yıkama olarak; Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her model halı ve koltuk yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, halıfleks yıkama, yün halı, Milas halısı, Şagi halısı ve Isparta halısı yıkama, kreş ve anaokulu halısı yıkama ve cami halısı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca yorgan ve battaniye yıkama, perde yıkama, store perde yıkama, yatak yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerimiz uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Halılarınız kapınızdan teslim alınarak son teknoloji makinelerde, el değmeden ve özelliklerine uygun biçimde yıkanmaktadır. Yıkanan halılarınız sıkma makinelerinde sıkılarak, rüzgârlı ve temiz bir ortamda kurutulmaktadır. Halılarınız kurutma işleminden sonra taranma, parfümleme ve paketleme işlemlerinden geçerek servis personellerimiz tarafından kapınıza teslim edilmektedir. Firmamızda insan sağlığına zararı olmayan hijyenik ve anti bakteriyel ürünler kullanmaktayız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve yerinde yıkama hizmetimiz yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar