Tamir Merkezi

Balıkesir / Bandırma

Su / Sıhhi Tesisat

Tamir Merkezi - Süleyman Şahin

Balıkesir / Bandırma’da su tesisatı ve sıhhi tesisat alanında faaliyet göstermekteyiz. Balıkesir’in tüm ilçelerine, Bursa’nın Karacabey bölgesine ve Çanakkale Biga bölgesine hizmet vermekteyiz.

Su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme montajı, çeşme tamiri, musluk montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, su tesisatı değiştirme, su tesisatı kaçak tespiti, lavabo montajı, su bataryası değişimi, çeşme bataryası değişimi, klozet montajı, WC gider açma, tıkanıklık açma, gider açma, rezervuar tamiri ve rezervuar montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı servisi, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz iç tesisat döşeme, kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı döşeme, kalorifer tamiri, kalorifer temizleme, petek temizleme, kalorifer tesisatı arıza, kalorifer tesisatı su kaçağı, havlupan petek montajı, kat kalorifer tamiri, yangın tesisatı montajı gibi ihtiyaçlarınızda uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için 7/24 ücretsiz çağrı hattımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar