Bursa Barbaros Can Koltuk Dizayn

Bursa / Nilüfer

Koltuk Döşeme / Kaplama

0Yorum
9.9Puan

Bursa Barbaros Can Koltuk Dizayn - Barbaros Can

Bursa / Nilüfer’de koltuk döşeme ve mobilya tamiri alanında faaliyet göstermekteyiz. Bursa’nın tüm merkez ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Çekmece tamiri, sandalye tamiri, koltuk tamiri, mobilya ve yatak tamiri, çekyat ve kanepe tamiri gibi ev ve işyeri mobilyalarınızla ilgili her türlü mobilya tamirat işlerinde uzmanız. Bunun yanısıra berjer döşeme, berjer tamiri, koltuk döşeme, antika koltuk döşeme, deri döşeme, puf döşeme, varaklı koltuk kaplama, köşe takımı döşeme, koltuk yüzü değişimi, deri koltuk döşeme, leke tutmayan kumaşlarla koltuk kaplama, oymalı koltuk döşeme, çekyat makası değişimi ve tamiri hizmetlerimizi birinci sınıf malzeme kullanarak ve usta işçiliğimizle ekonomik koşullarla yapmaktayız. Nilüfer Koltuk Döşeme, İhsaniye Koltuk Döşeme, Ataevler Koltuk Döşeme, Beşevler Koltuk Döşeme, Fethiye Koltuk Döşeme, Özlüce Koltuk Döşeme, Ertuğrulkent Koltuk Döşeme, Görükle Koltuk Döşeme, Çalı Koltuk Döşeme, Hürriyet Koltuk Döşeme, Karaman Koltuk Döşeme alanında hizmet vermekteyiz

Koltuk döşeme ve mobilya onarımı hizmetlerimizden yararlanarak eski mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar