Barış Tuning Oto Modifiye

İzmir / Bornova

Oto Cam Filmi

Barış Tuning Oto Modifiye - Barış Gündüz

İzmir / Bornova’da oto cam filmi, müzik ses sistemleri ve oto döşeme alanlarında faaliyet gösteren firmamız, Bornova başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Her marka ve model aracınız için oto cam filmi montajı, çizilmez cam filmi montajı, cam filmi sökme, stop filmi, açık-orta-koyu ton cam filmi montajı, ön cam filmi montajı, oto cam rüzgârlık ve güneşlik montajı hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda oto aksesuar ve modifiye, oto kamera montajı, oto hoparlör montajı, oto teyp montajı, oto müzik sistemleri montajı, araç multimedya üniteleri montajı, navigasyon montajı, geri vites kamerası montajı, oto anfi montajı ve araç kayıt cihazı montajı işleriniz uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca oto döşeme kılıfı değişimi, deri direksiyon kılıfı, oto kılıfı, jant değişimi, replika jant montajı ve jant kapağı montajı işlerinizde çözüm ortağınız olmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Binalar için cam filmi uygulamamız mevcuttur.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar