Teknoloji Bilişim Hizmetleri

İstanbul / Ataşehir

Alarm / Kamera Sistemleri

Teknoloji Bilişim Hizmetleri - Bariş Yiğit

İstanbul / Ataşehir’ de alarm ve kamera güvenlik sistemleri, IP telefon, santral alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Üsküdar bölgelerine hizmet vermektedir. Anadolu Yakası'nda her noktaya servisimiz bulunmaktadır.

IP telefon kurma, IP santral çözümleri, bekletme müziği, operatör kurulumu, çağrı merkezi kurulumu, telefon santrali hizmeti, kayıtlı telefon santrali, analog santral, network sistemleri konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ayrıca güvenlik kamerası montajı, alarm montajı, hırsız alarmı, güvenlik alarmı, güvenlik kamera yeri değiştirme, güvenlik kamera ayarı, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 kamera güvenlik sistemi, 6 kamera güvenlik sistemi, alarm sensörü, yangın alarm montajı, görüntülü diyafon montajı, bebek bakıcı kamerası, gece görüş kamerası, speed dome kamera kurulum ve ayarları konusunda son teknoloji ürünler kullanmaktayız.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar