Bereket Teknik

İstanbul / Başakşehir

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Bereket Teknik - Yusuf Serkan Tuncel

Bereket Teknik olarak İstanbul Başakşehir'de beyaz eşya tamiri ve servisi olarak yılların verdiği tecrübe ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının tamamında servis hizmetleri vermekteyiz.

Arçelik, Bosch, Beko, Mitsubishi, Demirdöküm, LG, Samsung, Vestel ve daha pek çok marka beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri ve montajı, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, ocak ve fırın tamiri, beyin ve anakart tamiri işlerinizde kaliteli malzemeler ve ince işçiliğimizle hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Airfel, İmmergas, Alarko, ECA, Daikin gibi tüm markalar için kombi tamiri ve montajı, kombi arıza ve bakımı, kombi sökme, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi filtre temizliği ve fan motoru tamiri, kombi ısıölçer montajı, kombi reset atma, kombi su kaçağı ve bar tamiri, klima arıza ve bakımı, klima fan tamiri, klima borusu tamiri, klima filtre temizliği, klima dış ünite sökme ve montajı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Marka ve modeli ne olursa olsun klima arıza ve bakımı, klima fan tamiri, klima borusu tamiri, klima filtre temizliği, klima dış ünite sökme ve montajı ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Servisimiz, Pazar günleri dahil haftanın 7 günü boyunca hizmet vermektedir. Kısıtlama dönemlerinde yetki belgemiz ile ihtiyaç duyduğunuz anda bir telefon uzağınızdayız.Detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar