Başkent Estetik Güzellik Salonu

Ankara / Çankaya

Güzellik / Estetik Merkezleri

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Başkent Estetik Güzellik Salonu - Semih Sezgin

Ankara / Çankaya Hoşdere caddesinde bulunan iş yerimizde güzellik salonu olarak faaliyet göstermekteyiz.

Başkent Estetik ve Güzellik Merkezi olarak tüm uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup, uygulamalarımızın tamamı uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Merkezimizde rutin ve deluxe cilt bakımı, leke bakımı, akne bakımı, kırışıklık bakımı, medikal el ve ayak bakımı, protez tırnak uygulaması, kalıcı oje, saç simülasyonu, meme simülasyonu, vitiligo ve kamuflaj migropigmentasyon uygulamaları, profesyonel medikal saç bakımı, sağlıklı beslenme ve zayıflama programlarımızla sizlere yardımcı olmayı kendimize misyon ediniyoruz. Ayrıca son teknoloji ürünlerimizle buz başlıklı ağrısız ve acısız epilasyon cihazımız ile bay ve bayan epilasyon uygulamalarında merkezimin ayrıcalığını, eğitimli ve profesyonel uzman kadromuzla fark edeceksiniz. Kalıcı makyaj uygulamasında; 3D kıl tekniği, pudralama, far ve bütünleme tekniklerindeki gerçekçi uygulama çalışmalarımızla istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlamakta ve tekrardan farkımızı ortaya koymaktayız. 3D volümlü ipek kirpik uygulaması, kamuflaj makyajı, gece makyajı, gelin makyajı, porselen ve profesyonel makyaj ile hizmetlerimize devam etmekte ve bu hizmetlerin sertifikalı eğitimlerini vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve randevu taleplerinizi iletmek için bizlere ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Semih bey ve ekibini anlatmak biraz zor. Çünkü alışılmışın dışında. Hem yapılan işlemler çok güzel ve keyifli hemde içten samimi bir aile ortamı var. Bu ikisini bir arada bulmak zor. Teşekkürler Semih Bey.

Arife Bek - 11.06.2018

10Puan

Başkent Estetik ve ekibine ilgi ve alakadan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Cildim de gözle görülür bir iyileşme beni fazlası ile memnun etti, ayrıca Semih Bey'in işine gösterdiği ciddiyet, hassasiyet ve güler yüz de benim için çok önemliydi.

İbrahim Kurt - 05.04.2018

10Puan

Semih Bey ve ekibi ile PRP ve mezoterapi uygulamalarını kapsayan bir dizi cilt canlandırıcı program dolasıyla tanıştım. Cildim de gözle görülür bir iyileşme beni fazlası ile memnun etti, ayrıca Semih Bey'in işine gösterdiği ciddiyet, hassasiyet ve güler yüz de benim için çok önemliydi. Bundan sonrada farklı uygulamalardan yararlanmak istiyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kıymet Koç - 12.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar