Bavyera Oto

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

Bavyera Oto - Serkan Aktaş

Yenimahalle İvedik Obs’de bulunan işyerimizde oto tamir/bakım alanında hizmet vermekteyiz. BMW marka araçların servis, bakım ve tamir işlerinde profesyoneliz. 20 yıldan bu yana ustalık belgemizle Ankara'lıların hizmetindeyiz.

Oto mekanik, yağ, yakıt enjeksiyonu, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve hava filtresi değişimi, oto fren tamiri, yakıt enjeksiyonu değişimi, oto mekanik ve rot balans, kapota boya, yol yardım, bilgisayarlı arıza tespiti, triger kayışı tamiri ve değişimi, tampon boyama ve düzeltme, oto fren disk, dizel araç tamiri, ön takım tamiri, bilgisayarlı fren testi ve oto fren yedek parça işlerini tecrübeli ekibimizle yapmaktayız. Garantili hizmetlerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Bavyera Oto olarak 7 gün 24 saat acil yol yardım hizmeti vermekte ve uzman kadromuzla araçlarınızı her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin mutluluğu bizim için çok önemlidir. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar