Teknik Klima

Adana / Çukurova

Klima Servisi / Montaj

Hemen Ara

Teknik Klima - Eyüp Gülbahar

Kombi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Baymak’ın Adana / Çukurova ilçesinde Baymak Yetkili Servisi olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Baymak markasının ürünleri olan;Yoğuşmalı Kombiler, Hermetik Kombiler, Merkezi Isıtma Sistemleri, Elektrikli Termosifonlar, Hermetik Şofbenler, Duvar ve Salon Tipi Klimalar, Panel Radyatörler ve tüm yardımcı ekipmanlar ile ilgili olarak arıza tespit, bakım ve onarım işlemlerini Baymak Yetkili Servisi olarak ve Baymak güvencesi altında gerçekleştirmekteyiz.

Teknik donanımlı ve eğitimli ekiplerimiz tarafından başvurunuz sonrasındaki en kısa süre içerisinde gerçekleştirilen tüm bu işlemlerde kullanılan yedek parçalar ve işçilik Baymak garantisi altındadır. Unutmayınız ki, yetkili teknik servisler tarafından gerçekleştirilmeyen bakım ve onarım işlemleri uzun vadede daha fazla sorun yaşamanıza neden olabilmektedir. Ayrıca sadece Baymak Yetkili Servisleri tarafından uygulanmakta olan Kombi Ek Garanti Paketleri ve Bakım Sözleşmeleri ile ilgili kampanyalar da firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Periyodik bakımları önem arzeden Baymak Kombi ve Baymak Klimalar başta olmak üzere tüm Baymak cihazları ile ilgili olarak bizimle dilediğiniz zaman ücretsiz çağrı hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar