Bayraktar İş Makinaları Yedek Parça Tamir Bakım Servisi

Ankara / Yenimahalle

İş Makineleri Tamir / Yedek Parça

Bayraktar İş Makinaları Yedek Parça Tamir Bakım Servisi - Recep Bayraktar

Ankara/ Yenimahalle’de iş makineleri tamiri ver yedek parça servisi olarak faaliyet göstermekte olan Bayraktar Makine 2003 yılından bu yana Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Firmamızda hidrolik pompa, hidrolik motorlar ve iç grupları yedek parçaları özel hidrolik filtreler, hidrolik akümülatörler kumanda valfleri ve hidrolik aksamları stoklarımızda mevcut olup her türlü hidrolik motorların garantili olarak revizyonları yapılmaktadır. Aynı zamanda iş makineleri, beton pompaları, beton mikserleri, iş makineleri şanzuman tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda işinin ehli ustalarımızı titizlikle çaşılmaktadır. Ayrıca iş makinesi yedek parça satışı hizmetleri vermekteyiz. Bayraktar Makine olarak; kaliteye, kendini sürekli geliştirmeye ve disiplinli çalışmaya verdiği önemi müşteri memnuniyeti ile bağdaştırarak, ihtiyaçlarına uygun gerçek çözümler sunmaktayız. QS serisi, QR serisi, 2200 serisi ve QX serisi pompa tamiri uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kawasaki, Cat, Komatsu, Hitachi, Mitsubishi ve Volvo marka iş makinelerinizde yedek parça ile ilgili yaşadığınız sorunlarda, Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar