Benim Ustam

Rize / Merkez

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Benim Ustam - Nihat Fıstık

Rize / Merkez’de uydu sistemleri ve çanak anten alanında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca beyaz eşya tamiri, televizyon tamiri ve bilgisayar tamiri konusunda servis hizmetleri sunmaktayız.

LCD ekran tamiri, LED ekran tamiri, HD TV tamiri, televizyon panel değişimi, ekran değişimi, televizyon teknik servis işleri ve televizyon montajı konularında uzmanız. Ayrıca bilgisayar kurulumu, bilgisayar format, monitör tamiri, laptop tamiri, laptop ekran değişimi, notebook tamiri yapmaktayız. Beyaz eşya servisi olarak sunduğumuz hizmetler arasında buzdolabı tamiri, çamaşır makinası tamiri, bulaşık makinası tamiri gibi işler bulunmaktadır. Merkezi uydu servisi, uydu tamiri, çoklu LNB montajı, çiftli LNB montajı, LNB değişimi, uydu arıza, çanak anten tamiri ve ayarı, çanak anten değişimi, uydu montajı gibi ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimizle müşterilerimizin yanındayız.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü servis ve tamir taleplerinizi karşılamak için çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve randevu almak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar