Altınel Kombi

Ankara / Keçiören

Kombi Arıza / Montaj

6Yorum
10Puan

Altınel Kombi - Berk Altınel

Ankara’nın Keçiören bölgesinde kombi bakım, arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Keçiören başta olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Arçelik, Bosch, Beko, Demirdöküm, LG, Viessman, ECA, Ferroli, Fellini, Vestel ve daha pek çok marka kombi arıza ve tamiri, kombi bakımı ve montajı, kombi ateşleme bobini değişimi, fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi ısıölçer montajı, kombi bar ve su kaçağı tamiri, kombi demonte ve değişimi işlerinizde titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca her marka ve model klima montaj ve tamiri, klima bakımı, klima gaz dolumu ve filtre temizliği, klima fan tamiri, hava perdesi bakımı, havalandırma filtresi bakım ve değişimi hizmetleri vermekteyiz.

Pazar günleri 10:00-15:00 arası ve haftanın 6 günü boyunca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Kaliteli ve uzman kadro dedikleri bu olsa gerekli. Berk Bey ve personellerinin hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Hayırlı işler diliyorum.

Hatice Ünver - 26.07.2018

10Puan

İşçilikleri ve kişilikleri çok düzgün, her daim güler yüzlüler. Kombimin arızasını yaptılar ve fazla fiyat çıkartmadılar. Ustalıkları çok iyi, kirlettikleri yerleri kendileri temizliyorlar. Ellerinize sağlık arkadaşlar.

Meral Uzel - 13.07.2018

10Puan

Kombimize bakım yaptırdık, bakım yapılırken kirlenen yeri bile temizlediler. Titiz ve düzenli çalışıyorlar. Böyle bir firma bulmak çok zor artık. Altınel Kombi çalışanlarına teşekkür ederiz.

Doğukan Öztürk - 10.07.2018

10Puan

İşini bilen iyi bir usta. İşle ilgili sorular sorduğum da gayet net bilgilendirdi. Mükemmel bir usta .

Berkay Yüksel - 09.07.2018

10Puan

Gerçekten başarılı bir servis. Kısa sürede hizmet aldım ve hizmetleri çok kaliteliydi, tavsiye ederim.

Doğuşhan Öztürk - 06.07.2018

10Puan

Yetkili servisin verdiği fiyatın yarısına yaptılar. Ellerinize sağlık şuanda bir sıkıntımız yok.

Esat Tekin - 04.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar