Mega Epoksi

İstanbul / Bağcılar

Zemin Kaplama

Mega Epoksi - Berrin Gel Güneş

İstanbul / Bağcılar'da epoksi zemin kaplama üzerine faaliyet gösteren bir firmayız. Epoksi sistemlerini beton, kalebodur, mermer vb. tüm zeminlere profesyonel bir şekilde uygulamaktayız.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: İkitelli Esenyurt Beylikduzu İncirli Sultançiftliği Gaziosmanpaşa Arnavutkoy Parseller Beyazit Eminönü Sultanahmet Fatih Aksaray Tekstilkent Ümraniye Beykoz Soğanlı Avcılar Emirgan Sariyer Fındıkzade Taksim Alibeyköy Bayrampasa Basaksehir Besiktas Buyukcekmece Eyüp Kucukcekmece

Kullanımı giderek yaygınlaşan epoksi sistemlerini üretimhaneler, fabrikalar, otoparklar, merdivenler, açık kapalı teraslar, tekstil atölyeleri gibi aklınıza gelebilecek bir çok mekana zemin kaplaması olarak uygulamaktayız. Özellikle zeminden kaynaklı tozumanın üretimi olumsuz etkilediği ortamlarda antistatik özelliği sayesinde tozumayı engelleyen epoksi zeminleri üretim tesislerine özenle uygulamaktayız. Aşınma direnci yüksek olduğu için uzun yıllar dayanıklı bir zemin kaplaması olan epoksiler aynı zamanda eksiz bir şekilde uygulanabilme özelliğine sahiptir. Uygulanacak mekanın büyüklüğü farketmeksizin bütün bir parça olarak istenilen renklerde ve ölçülerde zemine uygulanmakta, bu yönüyle yüzeyin parlak, prüzsüz ve antibakteriyel görünmesini sağlamaktadır. ISO 14001 çevre standartlarına uygun niteliklere sahip epoksi sistemlerin kolay temizlenmesi, antibakteriyel olmaları, suya, darbeye ve kimyasal deformasyonlara yüksek dayanıklılık göstermesi, kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde uygulanabilmesi, kolay tamir edilmesi gibi sebepler epoksi zeminlerin tercih edilmesini sağlayan en önemli özelliklerdir.

İstanbul genelinde tüm ilçe ve semtlere götürdüğümüz epoksi zemin kaplama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar