Best Yapı

Bursa / Osmangazi

Kombi Arıza / Montaj

0Yorum
10Puan

Best Yapı - Kenan Gültekinoğlu

Bursa / Nilüfer bölgesinde Kombi Arıza / Montaj alanında hizmet vermekteyiz. Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Vaillant Yetkili Servisi ve Demirdöküm Yetkili Servisi olarak kombi ve klima cihazlarının perakende satışı, montajı, servis ve keşif hizmetlerini sunmaktayız.

Ayrıca Viessman, Buderus, Baymak, E.C.A, Bosch, Ariston ve Airfel marka ürünlerin satışını yapmakta ve özel servis hizmetlerini vermekteyiz. Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlere servisimiz bulunmakta olup kombi değişimde %100 çözüm noktası olarak çalışmaktayız. Kombi, klima ve petek ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif, satış ve montaj yapmaktayız. Firmaların, fabrikaların ve inşaatların doğalgaz tesisatı, su tesisatı, kalorifer tesisatı, kazan tesisatı, merkezi sistem tesisatları ve doğalgaz dönüşüm işleri konusunda anahtar teslim proje ihtiyaçlarını tüm detaylarıyla karşılamaktayız. Klima tamiri, klima montajı, klima bakımı, klima gazı dolumu gibi klima servis hizmetlerimizin yanısıra kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı yapmaktayız. Doğalgaz proje çizimi, kalorifer sistemleri, petek temizleme, kalorifer tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı döşeme, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan petek tamiri ve montajı, su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, doğalgaz dönüşümü, kat kaloriferi tamiri konularında profesyonel bir ekiple haftanın 7 günü tam zamanlı hizmet sunmaktayız.

Bursagaz Abone Merkezi hizmetimiz ve tüm ürün gruplarında kredi kartına taksitli satışımız mevcuttur. Kombi servisi, klima servisi, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı işleriniz için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar