Öz Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul / Beylikdüzü

Halı Yıkama / Temizleme

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Öz Halı Yıkama Fabrikası - Hamit Dari

Öz Halı Yıkama olarak İstanbul Beylikdüzü’nde halı yıkama ve koltuk temizleme alanında 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Küçükçekmece, Mimar Sinan, Kamiloba, Kumburgaz, Mimaroba, Esenyurt Gülpınar, Bahçeşehir, Saadetdere, Tepecik bölgelerinin tamamına hizmet vermekteyiz,.

Halı yıkama, kilim yıkama, yolluk ve paspas yıkama, yün halı yıkama, Milas, Şagi ve Isparta halısı yıkama, perde ve stor yıkama, yorgan ve battaniye yıkama ihtiyaçlarınızda çıraklıktan yetişme ustalarımızla kaliteli hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda koltuk yıkama, yatak yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, koltuk takımı yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerinin yanı sıra otel, cafe ve restoran gibi işletmeler için toplu koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. İşimizde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Halı Yıkama, Beylikdüzü Halı Yıkamacı, Beylikdüzü Halı Yıkama Firması, Beylikdüzünde Halı Yıkama, :Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi, Beylikdüzü Yakuplu Halı Yıkama, Beylikdüzü Mimaroba Halı Yıkama, Beylikdüzü Barış Mahallesi Halı Yıkama, Beylikdüzü Kamiloba Halı Yıkama, Beylikdüzü Adnan Kahveci Halı Yıkama, Beylikdüzü Dereağzı Halı Yıkama, Beylikdüzü Gürpınar Halı Yıkama, Beylikdüzü Kavaklı Halı Yıkama, Yakuplu Beylikdüzü Halı Yıkama, Beylikdüzü Yorgan Yıkama, Beylikdüzü Battaniye Yıkama, Beylikdüzü koltuk Yıkama firması arayışlarınızda sadece bir telefon uzağınızdayız.

Kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çok memnun kaldık ellerinize sağlık teşekkür ederiz. Görüşmek üzere iyi günler. Oz hali yikama

Ayşe sari - 30.03.2021

10Puan

Halılarım çok güzel olmuş çok teşekkür ederim ve tüm şükranlarımı sunuyorum. Herkese tavsiye ediyorum iyi ki verdiniz.

Hacı ayus - 12.02.2021

10Puan

Halılarımızın temizliğinden çok memnun kaldık. Güler yüzlü, harika bir hizmet. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sercan Ergezen - 16.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar