Beylikdüzü İnci Halı Yıkama

İstanbul / Beylikdüzü

Halı Yıkama / Temizleme

Beylikdüzü İnci Halı Yıkama - İnci Halı Yıkama

İstanbul / Beylikdüzü’nde halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Başakşehir, Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerine servisimiz mevcuttur.

Makina Halısı 4.00 tl // Makina Yün Akrilik 5.00 tl /// Shaggy ve Step 5.00 tl /// Isparta Halı 6.00 tl /// Kilim 5:00 tl /// Yörük Halı 7.00 tl /// Bünyan Halı 8.00 tl
Nepal ve Tibet 12:00 tl /// Battaniye 20.00 tl /// Elyaf Yorgan 25.00 tl /// Yün Yorgan 30.00 tl ///Koltuk Yıkama 100.00 tl /// Çekyat Yıkama 35.00 tl ///Tek Kişilik Yatak 50.00 tl
Çift Kişilik Yatak 100.00 tl

Halı yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, halıfleks yıkama, yolluk yıkama, store yıkama, stor perde yıkama, el halısı yıkama, yün halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde yıkama, Milas halısı yıkama, Şagi halısı yıkama ve Isparta halısı yıkama konusunda sektörümüzdeki öncü firmalardan biriyiz. Ayrıca kreş ve anaokulu halısı yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamızda anti bakteriyel ve bitkisel halı şampuanları kullanmakta ve endüstriyel fırça makineleri ile ön ve arka yüzü optimum oranda fırçalanarak kirlerin çözülmesi ve halınızın hijyenik olması sağlanır. Son teknoloji kullanarak yıkadığımız halı ve perdelerinizi ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik bir şekilde istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak ve servisimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar