Bidünya Bilgisayar Teknik Servisi

İstanbul / Şişli

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Bidünya Bilgisayar Teknik Servisi - Özcan Yılmaz

İstanbul Şişli'de bilgisayar tamiri laptop ve notebook servisi olarak faaliyet gösteren firmamız 2006 Yılından Bu Yana Hem Donanım Hemde Yazılım Olarak Hizmet Vermektedir..Notebook & Masa üstü Bilgisayarlarınızın Tüm Bakım, Onarım ( Yedek Parça ) ve Windows Kurulumlarını Tüm ( Güncellermeleri Dahil ) Hizmetini Ev veya İşyerinize Sunuyoruz

2.el laptop ve notebook hard disk ekran klavye gibi yan ürünlerde sıfır ve ikinci el ürün satışımız bulunmakadır. Şişli bölgesi ile birlikte Beşiktaş, Etiler, Fulya, Arnavutköy, Levent, Beyoğlu Cihangir bölgelerine de mobil hızlı teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Her marka ve model bilgisayar tamiri, kurulum ve format, ekran değişimi, monitör tamiri, laptop tamiri, laptop ve notebook ekran değişimi, bilgisayar RAM yükseltme, notebook ana kart tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın 6 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Servisimiz cumartesi günleri de saat 11:00 / 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar